Винник Катерина

Тестую з Makeup. Face tonic with AHA-acids від Joko Blend

Тестую з Makeup. Face tonic with AHA-acids від Joko Blend

Це перший подукт, який я спробувала з подарункового набору і цього бренду взагалі.

Вирішила, що вводити нові продукти догляду буду поступово, щоб у разі виникнення якихось негативних наслідків одразу зрозуміти на що пішла реакція.

ввідні дані: 30+, шкіра комбінованого типу. Не схильна до алергічних проявів (Помічено лише на туш), акне, інших штук, які характеризують "проблемну і реактивну" шкіру. є чорні цятки на носі, з якими йде час від часу боротьба.

використанням кислот раніше в повсякденному використанні не бавилась (лише курси пілінгїв).

отже, тонік.

стислий звіт після місяця користування.

Запах. Мені сподобався. Не різкий, приємний. .

оформленя. Лаконічний флакон без дозатора. На вигляд мені сподобався. Але сам флакон дуже твердий. Я б хотіла м'якший пластик, щоб можна було його придавити. але це суто мої забаганки. Бо коли я наливаю на диск і хочу "ще грамульку" - виливається нормальна порція , а не ця моя грамулька. або дозатор поставити.

а то я не можу трохи одразу нормально зволожити диск.

витратність. Загалом економний. я думаю на 3-4 місяці флакона вистачить.

перші враження: перший тиждень при використанні відчувалось легке пощипування шкіри. Але вже на 6-7-й день воно зникло. Чи то шкіра звикла, чи я просто перестала помічати.

почервонінь, сухості, висипів чи інших "сюрпризів" у перший тиждень не було.

місяць використання.

Після тоніку є позитивні зрушення у себорегулюванні. за яскравого сонця я вже не блищу як відполірований капот авто після мийки)))

стосовно інших обіцяних ефектів після використання - пройдусь по пунктам:

- відлущує ороговілі клітини (швидше погоджусь, адже комедонїв/висипів помічено не було, чорні цятки на носі "вийшли з піднятими рукам")

- відновлює пружність та еластичність (не можу стверджувати);

- підвищує тонус шкіри (як і попередній)

- у складі гліколева, молочна, винна і лимонна кислоти (сподіваюсь, що це є правда))

- знімає подразнення, почервоніння та свербіння (в мене їх не було до використання і за використання теж не виникли. Превентивність спрацювала))))

- забезпечує антибактеріальну дію (є таке);

- насичує вологою і зберігає її (так, відчуття зволоженості після використання присутнє)

- надає антиоксидантні властивості (я сподіваюсь на це)))))

Загалом, несподівано для мене бюджетна доглядова косметика украінського виробника виявилась вартою уваги.

раніше я користувалась украінським лише Irene Bukur. коли спробувала тм relance, то вирішила, що окрім Букур в Україні нічого вартого уваги не виробляють. Помилилась.

Тм Joko Blend (зокрема тонік з кислотами) приємно вразив.

рекомендую. 9/10.