Ya Yana

Що ви бачите перед собою? Це скарб! - двофазне очищення від Heimish

Що ви бачите перед собою? Це скарб! - двофазне очищення від Heimish

На початку розповім трохи про свою шкіру. Вона комбінована з розширеними порами. Основна моя проблема – чорні цятки та себумні нитки. Це те, з чим я воліла боротися, обираючи для себе догляд. Дерматологи стверджують, що гідрофільна олія + пінка це буквально магічна формула проти чорних цяток і саме тому, я вирішила шукати для себе цю ідеальну двійку. За відгуками, тіктоками та порадами подруг, я зупинила свій вибір на бренді Heimish та не пожалкувала.

Паковання. Бальзам поміщений у зручну баночку. Відкривши її, ви знайдете ще одну кришечку, що захищає сам продукт, та зручну лопатку-аплікатор для нанесення.

Консистенція. Коли набираєте продукт лопаткою, він схожий на затверділе кокосове масло, але від тепла рук, він перетворюється на ніжну прозору олійку.

Запах. Мені дуже подобається, що цей продукт майже не має запаху. Лише легке відлуння, що нагадує пряні трави і звучить зовсім не нав’язливо.

Чи економно це? Це баночка на 120 мл. На фото ви можете побачити, скільки лишилося в баночці після 4-х місяців, за умови щоденного використання. Окрім того, щоб якісно вмити обличчя, вистачить буквально стільки, скільки вміщає менша ложечка.

Як використовувати? Багато хто радить знімати макіяж за допомогою гідрофільного бальзаму. Але з моїм макіяжем продукт не впорався. Проте, основною моєю метою було саме глибоке очищення. Тому, спочатку, я знімаю макіяж міцелярною водою, потім витираю обличчя сухими серветками та на суху шкіру масажними рухами наношу гідрофільний бальзам. Не раджу наносити на вологу, тоді засіб гірше розприділяється і не так ефективно очищує. Після нанесення та легкого масажу обличчя, я змиваю бальзам проточною прохолодною водою і вже на вологу шкіру використовую пінку для вмивання.

А пори забиває? Звичайно забиває, якщо користуватися ним неправильно. Будь-які гідрофільні олії потрібно змивати не просто водою, а ще й пінкою або гелем для вмивання. Олія розчиняє жири. Умовно вона збирає на себе забруднення та себум, що накопичилися за день і прибравши це все просто водою, ми маємо усі шанси загнати часточки бруду назад у пори, а от пінка чи гель для вмивання допоможуть правильно завершити очищення і мінімізують ризики запалень чи закупорювання пор.

Ефект. Після довгого використання продукту є відчуття, що шкіра стала більш гладенькою. Продукт не пересушує її та допомагає впоратися із чорними цятками та сальними нитками. Їх стало помітно менше. Окрім того, одразу після вмивання є відчуття, наче шкіра нарешті дихає, після цілого дня під тональною основою, денним кремом та SPF.

Паковання. Це великий тюбик, якого точно вистачить надовго. Відкривши його, ви побачите невеличкий отвір, через який зручно видавлювати продукт.

Консистенція. Спочатку це густий гель, але, якщо додати трошки води та потерти його у долонях, він перетворюється на ніжну пінку.

Запах, як і у попереднього продукту — майже відсутній. Для мене це просто знахідка!

Чи економно це? Просто вау, як економно. Достатньо всього однієї малесенької горошинки гелю, аби ретельно вмити обличчя.

Як використовувати? Я наношу на вологу шкіру одразу після гідрофільної олійки, приділяючи особливу увагу своїй проблемній Т-зоні з чорними цятками. В цей момент буквально відчуваю подушечками пальців, як пори очищуються.

А шкіру сушить? Не стягує, але трохи підсушує, проте не критично. І ще варто пам’ятати, що очищення, це перший етап догляду за шкірою і перейшовши далі до тонізації, живлення чи зволоження, ви легко нівелюєте цю сухість за допомогою тонера, крему і тому подібне.

Ефект. Відчуття чистоти та свіжості, мінімізація проблем із себовими нитками та шкіра, що повністю готова до наступних етапів догляду.

Важливий нюансик! Обидва продукти є на 100% веганськими та не тестуються на тваринах.

Дякую за увагу, сподіваюсь, що була корисною, буду рада відповісти на питання, якщо такі виникнуть.❤️