Ya Yana

Ні кроку без SPF: Dr.Ceuracle Cica Regen Vegan Sun Gel

Ні кроку без SPF: Dr.Ceuracle Cica Regen Vegan Sun Gel

Сьогодні розкажу про SPF від бренду Dr.Ceuracle, який зі мною зустрічає вже другу весну поспіль.

Ми всі вже точно запам’ятали, що SPF слід наносити взимку і влітку, вдома й на вулиці… треба буквально жити в ньому, доки не зберемося до ліжечка. Я знаю, що цю звичку важко набути, але мені, доля просто не лишила вибору. Справа в тому, що рік тому я завершила лікування акне на роаккутані (тисну ручку усім, хто це пройшов).

Тим, кого ця «весела» історія обійшла стороною, поясню, що таблетки роаккутану змінюють заводські налаштування роботи ваших сальних залоз, а отже ви менше потієте, голова може не жирніти по 10 і більше днів, і навіть мої пори-кратери були ледь помітні. Все це дуже файно, але знаходження на сонці, роа вам не пробачить. Виходячи на вулицю без SPF ви прирікаєте шкіру на почервоніння та опіки, а себе на страждання. Тому, я все ж випрацювала у собі звичку наносити захисний крем.

Для тих, кому пощастило не зустрічатися з роаккутаном, я маю наступні мотивуючі аргументи:

▪️ Сонце провокує появу пігментних плям. І це вже не питання естетики. Гіперпігментація провокує розвиток меланоми — раку шкіри.

▪️ Передчасна поява зморшок та втрата тонусу. Я не з тих, хто гейтить Емілію Кларк за вибір дорослішати природньо і транслювання фото зі зморшками. Зморшкам моєї мами, я б присвічувала картини, аби вміла їх писати. Але, якщо ви ставите перед собою задачу вберегти пружність шкіри якомога довше, то краще зайвий раз нанести сонцезахисний крем, ніж звертатися до ін'єкцій краси.

▪️ Опіки. Думаю, тут і коментарі не потрібні. Біль, почервоніння, а коли ще шкіра облазити почне...

SPF — це про здоров’я, бережіть себе.

🤎Компоненти:


▪️ комплекс центелли заспокоює шкіру, вирівнює тон та прибирає почервоніння;
▪️ екстракт ківі діє як антиоксидант і укріплює захисний бар’єр епідермісу.


🤎Консистенція. Цей крем дуже легкий, густіший за молочко, та все ж не надто щільний.


🤎 Запах. Відчутний тільки під час нанесення. Як на мене, дещо аптечний з нотками трав.


🤎 Як на шкірі? Часто виникає проблема, коли наносиш 2 пальці SPF за стандартом. Деякі креми вибілюють обличчя і залишають жирний блиск. З цим кремом такої історії у мене не сталося (маю комбіновану та суху шкіру). На фото я з SPF, без тонального крему чи пудри. Протягом дня крем не втікає з мого обличчя та не є липким.

🤎Тип фільтрів — хімічні. Вони проникають углиб шкіри і вбирають сонячні промені, а не відбивають їх, як фізичні. Саме тому, він майже не відчутний протягом дня і не провокує появу жирної плівки.

Можна продовжувати роздавати компліменти цьому крему, але факти — голосніші. До введення SPF у свою рутину, я мала веснянки на обличчі, що поверталися до мене кожного року, з першими весняними промінчиками. Цієї весни було вже достатньо сонячних днів, проте (як видно на фото) веснянки мене все ще не навідали.