O’Ostah

Lancaster Infinite Bronze Face Bronzer SPF15

Lancaster Infinite Bronze Face Bronzer SPF15
Lancaster Infinite Bronze Face Bronzer SPF15
Lancaster Infinite Bronze Face Bronzer SPF15

Чому саме Lancacter? Один із моїх перших дописів у MC був присвячений базовій лінійці доглядових продуктів цього бренду:

https://club.makeup.com.ua/post/496/

Мені вони настільки зайшли, що я навіть придбала собі флакончик парфумів з таким звучанням (хоча вони доволі специфічні). Коли шукала інформацію про виробника, дізналась дуже багато цікавенького, тож бажання спробувати щось від профі, які дбають про засмагу і спеціалізуються на автозасмагах , було великим.

☀️ містить фільтри  UVB/UVA (SPF 15)

☀️ можна використовувати як самостійний засіб або в якості бази

☀️ вірівнює тон засмаглої шкіри та надає делікатний відтінок шкірі без засмаги

☀️ текстура крем-гелю легко розподіляється

☀️ зволожує

Я не втрималась і нанесла його як тільки отримала. Спочатку він здався затемним, але розподілився легко. Дійсно візуально «стер» синці під очима, пігментацію та постакне. АЛЕ! У порівняні з відкритими частинами тіла обличчя дуже виділялось. Я хотіла використовувати засіб сольно, і саме зараз. Та все ж доведеться чекати літа і відкласти обновку до першої засмаги. Міксувати із чимось точно не буду, я лінива і не люблю зайвих рухів.

  1. "Гола" шкіра
  2. Через 10 хвилин
  3. Через годину

Він легко розподіляється просто пальчиками, не застигає і можна комфортно розтушувати. Класне зволоження і підсвічування. Шкіра виглядає доглянутою. За 12 годин тесту мене не обсипало💪 Продукт не западає в пори і маскує недоліки. Без проблем змивається міцеляркою+пінкою.

Ех, скоріше б літо😢