Людмила

3-цільова очищуюча пінка Emotopic від польського бренду Pharmaceris

3-цільова очищуюча пінка  Emotopic від польського бренду Pharmaceris

Я намагаюся знайти заміну улюбленим продуктам на продукти з країн, які найбільш дружні Україні. А Польща виробляє косметику вже багато років - в них широкий асортимент і вже достатньо розвинутий ринок щоб гратися з цікавими рецептурами

Цю пінку брала на заміну Toleriane від La Roche-Posay

Оригінально ця пінка створена для очищення шкіри лиця, тіла та волосся з атопічним дерматитом. Я використовую кислоти більшу частину року - азелаїнова, мигдалева і ретинол. Всі активні інгрідієнти у сироватках, а значить засоби для вмивання, крем і сонцезахисний крем я підбираю максимально лагідні і нейтральні

Склад: Water, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate, Disodium Ricinoleamido MEA-Sulfosuccinate, Betaine, PPG-26-Buteth-26, Polyquaternium-10, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Sodium Carbonate, Calcium Gluconate, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Fragrance

Перевіряю завжди склад на ресурсі skincarisma - таких багато, цей запам'ятався найбільше, а так аналогів повно. Дивлюся на Notes де зазначено які інгредієнти можуть бути потенційно проблемними. Як бачимо, без сульфатів не обійшлося. Але я не уникаю сульфатів у засобах для очищення, тому вирішила спробувати

Це дуже лагідна пінка з ненав'язливим ароматом, схожим на аромат кремів Avene. Розходується середнє. Нею дуже комфортно користуватися - вона гарно очищує, вмиває без пересушування, а на шкірі відчувається як легенька хмаринка! Моя улюблена частина рутини це пінка :)

Чогось на Мейкап ця пінка записана як шампунь :)) Якби не моє бажання вчити польську, я б її пропустила. Не вірте тим надписам!) По-польськи там написано "3-цільова очищуюча пінка для обличчя, тіла і волосся" від 1 дня життя :)