DARIIAKOVACH

SPF порівняння двох 🇺🇦 брендів+БОНУС

SPF порівняння двох 🇺🇦 брендів+БОНУС
SPF порівняння двох 🇺🇦 брендів+БОНУС
SPF порівняння двох 🇺🇦 брендів+БОНУС
SPF порівняння двох 🇺🇦 брендів+БОНУС

Почну зі свого першого крему,який відкрив мені світ спф,задовільнив повністю і складом,і текстурою,і відсутністю нав’язливого аромату.

Але не задовільнив ціною,адже за 30мл 400 грн-це не про мене і не мій блог)

Але якщо опустити цей негативний момент,то розповім про + і -

Love&Loss spf50

Як зазначають виробники: В основі формули - натуральний склад, збагаченими оліями солодкого мигдалю, макадамії та виноградних кісточок, екстрактом алое барбаденсіс, вітаміном Е, алантоїном, пантенолом. А тобто 3 олії,які не всім підійдуть та можуть гарненько так жирнити. Особисто мені жодного дискомфорту не нанесли.

+без парабенів

+без мінеральних олій

+без силіконів

+не тестується на тваринах

+натуральний склад

Цей крем з міста-героя Харкова

І взагалі якщо ціна задовільняє (а вона адекватна в порівнянні з іншими спф)

То його варто спробувати і використовувати!

SPF порівняння двох 🇺🇦 брендів+БОНУС
SPF порівняння двох 🇺🇦 брендів+БОНУС

Я почну з ціни,яка мене привабила. 88 грн. Я довго не могла його вичепити та і зараз він не доступний знов(

На нього варто дивитись без порівнянь, але все ж сьогодні я його порівнюватиму

Щодо складу,то він програє. Адже є страшні слова по типу dimethicone, linalool, limonene і все таке, що всюди вважають негативно випливаючими. Я в цьому не розбираюсь, але що ще очікувати з таку ціну?

Як пише виробник: має захист від UVA- / UVВ-променів, високоенергетичного синього світла (HEV);

Виготовляється в місті-герої Дніпрі. Я чесно,пишаюсь,що попри такий жах,який ми всі проживаємо. Все продовжує рухатись вперед і виробництво не зупиняється🙏🏻

Щодо відчуттів?

Love&Loss

-не крем,а молочко. Легко поглинається,не вибілює і не липкий,дає легенький блиск обличчю, має нейтральний аромат. Задоволена ним на 100% (але ціна)

Hirudo Derm

-густий з ледь помітним жовтуватим відтінком,також не вибілює і не липкий,але поглинається довше. Має типовий аромат крему,на обличчі не відчувається

Тут вже вибір індивідуальний

Жоден з них не натворив мені біди на обличчі,та задовільнив. Єдине,що жирному типу шкіри love&loss може не сподобатись. Якщо легкий блиск не турбує-варто пробувати обидва

Разом з спф кремом від Hirudo dermo

Я придбала денний зволожуючий крем,який (на моє здивування) має чудовий склад,де відсутні ті «злі» компоненти

Він дуже легенький,приємний,має легкий аромат крему і спф 15.

Цей крем без парабенів, з церамідами і центелою

Мені здається,що з уф індексом до 2-його буде достатньо (якщо ні,виправте мене в коментарях)

Однозначно варто спробувати і інші продукти цього бренду

За два креми я заплатила 172 грн,а це не може не тішити)

Обирати як завжди вам,сподіваюсь не втомились від такої кількості тексту😅

Напишіть,який спф вам до душі,яким користуєтесь🫶🏼