Hanna Domashenko

Про те, як я закохалася в гліколієву кислоту та ніацинамід...💖

Про те, як я закохалася в гліколієву кислоту та ніацинамід...💖

Моя шкіра часто буває вередливою і вміє засмучує новими "красунчиками" на обличчі саме в ті моменти, коли треба виглядати гарно 🤪

Обережно, далі буде треш-контент😁 Або робота тоніка від Pixi та сироватки від The Ordinary в ділі, так би мовити)

Я багато читала про продукти від Pixi та диво-сироватку з ніацинамідом та цинком, тому вирішила й собі купити таке щастя та протерстувати на власній шкірі!

Тепер я безмежно закохана в цей тонік!❤

Користувалася ним по інструкції: протирала обличчя спонжем після вмивання лише ввечері. Протягом дня наносила санскрін. Шкіра злегка пощипувала перші 2-3 хвилини, потім це відчуття зникало. Через 5 хвилин наносила сироватку The Ordinary з ніацинамідом та цинком.

Увага! Тонік має в складі 5% гліколієвої кислоти. Вона добре працює в парі з цинком та ніацинамоідом, але її не можна комбінувати з вітаміном С, тому на час використання тоніку я перестала користуватися своєю сироваткою з вітаміном С.

Про цю сироватку вже знають всі, кому не лінь! Просто нашумівший продукт з гарним складом та дієвим результатом.

Для власници жирної та комбінованої шкіри це супер продукт!

Ніацинамід - це одна з форм вітаміну В3: він гарно стимулює синтез природного колагену та керамідів, має протизапальну та антиоксидантну властивості. Ніацинамід гарно товаришує з більшістю компонентів! Цинк же попереджує появі нових запалень, гарно бореться з чорними цятками та контролює вироблення шкірного сала, тому лице буде помітно менше блищати!

Супер тандем для гарного результату!

Я користувалася цими продуктами регулярно протягом 5 днів та фіксувала все на фото. Результат просто неймовірний! До речі, даними продуктами користуюся й зараз!

За перший тиждень використання сильні запалення зменшилися, шікра перестала сильно жирнитися, чорні цятки на носі та щоках стали менш помітними, а пори візуально зменшилися.

Дуже рекомендую цей тандем дівчатам, в яких така ж проблемна шкіра, як і в мене.

Сподіваюсь, нікого не налякала тами фотками "голого" обличчя в ненайкращі дні😅

Радує те, що це тимчасове явище, з яким можна боротися гарними засобами для обличчя! Будьте красивими та впевненими в собі! Обіймаю)😊