Винник Катерина

Тестування продовжується)) Пінка для вмивання від Joko Blend з муцином равлика

Тестування продовжується)) Пінка для вмивання від Joko Blend з муцином равлика

Пінка для вмивання.

спершу увагу привертає дозатор. Він з маленькою силіконовою щіточкою.

Сам флакон має стримане лформлення у біло-рожевих кольорах.

Тестування продовжується)) Пінка для вмивання від Joko Blend з муцином равлика
Тестування продовжується)) Пінка для вмивання від Joko Blend з муцином равлика
Тестування продовжується)) Пінка для вмивання від Joko Blend з муцином равлика
Тестування продовжується)) Пінка для вмивання від Joko Blend з муцином равлика

ковпачок-запобіжник має цікаву форму, мені він нагадує систему для лікування хропіння🤣

Силіконова щіточка має дірочки для проходження пінки крізь неї, щоб одразу можна було робити масаж цією ж щіткою і за потреби додавати пінку ще.

щіточка знімається легко і так само легко надягається.

Пінка має приємний ненавязливий аромат. Мені сподобався.

Структура пінки - трохи водяниста. я іноді купувала піну для вмивання, і в деяких теж була більш водяниста структура, деякі були схожі на мус . От мені останні більш подобаються. Коли більш щільна текстура - більш економне використання (як на мене).

Стосовно щітки - як на мене, її функція більш не для очищення, а для масажу.

використовувати пінку зі щіткою щодня (ще й 2-св на день) я не стала.

Я використовувала щітку при вмиванні за 1,5 тижні 3 рази. Двічі як почала тестувати і зрозуміла, що ні, я так довго не протягну)) і через 4 дні повторила. От так я , швидше всього, і використовуватиму - двічі на тиждень.

можливо це помилка, але щодня щіткою не зможу себе змусити терти обличчя)))) можливо, через певний час передумаю. Але поки так)

За 10 днів використання висипів та інших побічних проявів не з'явилось.

Резюмую: загалом мені сподобалась пінка. 9/10 (-1 через структуру). Так, я рекомендуватиму її для щоденного використання для очищення шкіри. і я розглядаю можливість використання її замість свого звичного засобу (тим паче, що він зник з полиць І йому слід все одно шукати заміну).