Ксенія 💫

Тонік для усіх типів шкіри "Освіжаючий", навіть чутливої від CLEANNESS +

Тонік для усіх типів шкіри "Освіжаючий", навіть чутливої від CLEANNESS +

Зайшовши одного разу до одного магазину, я натрапила на бренд CLEANNESS +і взяла молочко для обличчя та тонік, "перечекати " поки дійде моє основне замовлення.

Отже, спочатку про тонік.

Призначення: заспокоєння, зволоження.

Дія: живлення шкіри та глибоке зволоження

Тип шкіри: всі типи

Ціна на момент покупки була 31 грн. Вона була однаковою для будь-якого засобу. Хм, 31 грн подумала я 😄 і не вагаючись пішла на касу.

Баночки однакові по дизайну, різниця в наіменуванні. Досить легко сплутати, якщо не знати. Розрізнити ще можна придивившись на консистенцію. Об'єм шикарний 240 мл.

Тонік для усіх типів шкіри "Освіжаючий", навіть чутливої від CLEANNESS +
Тонік для усіх типів шкіри "Освіжаючий", навіть чутливої від CLEANNESS +

Пластикова туба soft-touch, циліндричної форми. Дуже приємна тактильно.

Відносно упаковки, то я б бажала для засобів подібної консистенції (водичка), мабуть що, дозатор помпу. В даному випадку не досить зручно наливати, так як я використовую "корейський" метод нанесення - на руки, потім на лице.

кожна лінійка продукції відрізняється і по кольору туби в залежності від типу шкіри.

Стосовно складу, я також приємно була здивована. Тут і пантенол, і молочна кислота, і зволожувачі. А що ще повинно бути в базовому тоніку? До всього цього можна додати і відсутність спирту, парабенів та різних шкідників, які руйнують ph шкіри.

Абсолютно прозора водичка, яка має косметичну свіжу віддушку, дуже мені знайому раніше... щось мені нагадує 🙄. Нагадує сок зі свіжих зелених яблук з нотками солодкого. Мені особисто приємний аромат.

На шкірі швидко вивітрюється. Ненав'язливий

Тонік досить добре освіжає в одне нашарування, це приблизно чайна ложка. Я давно відмовилась від використання ватних дисків і практикую нанесення тонерів /тоніків з допомогою долонь. Наливаю невелику (1ч.л) кількість в долоні та розподіляю по лицю.

Згодом шкіра має вигляд злегка сяючий. Відсутня липкість, її точніше зовсім нема.

Так, він не зробить з вас королеввшну, яка щойно повернулася з Мальдів. Але комфортне споживання вам забезпечено. Моя вікова шкіра (35+) добре сприйняла цю мою випадкову покупку. Ба мало того! Я цей тонік купляю вже втретє 🤣. Навіщо платити більше, як то кажуть!

Про молочко з цієї ж серії розповідаю тут

https://club.makeup.com.ua/post/8949/

Сподіваюсь, була корисною 💐

З повагою, Ксенія.