Hrystja_

…Той момент, коли зробила огляд одного, а одночасно вийшла повторна реклама іншого😅

…Той момент, коли зробила огляд одного, а одночасно вийшла повторна реклама іншого😅
…Той момент, коли зробила огляд одного, а одночасно вийшла повторна реклама іншого😅

Я вже помаленьку закінчую зимовий догляд, і починаю вводити весняний.

На олійку CeraVe я задивлялася ще рік тому, але купила аж тепер.

Зразу скажу, що це не гідрофільна олія, як багато зто вважає, і макіяж вона не знімає. Вона тільки класно очищує обличчя.

В мене були всі гелі від CeraVe. Дуже подобається, що вони, на відміну від La Roche (які останнім часом практично не оновлюють продукції) люблять радувати різними цікавинками.

Я думала, що олійка буде така, як олія🫢, і мене завжди цікавило, чи важко буде її змити. Але це просто банка тонована🤣. Насправді це звичайний білий гель, нічого подібного з олією. Трішки рідкуватий, легко змивається, не жирний і не тягучий. Гарно очищає шкіру.

До того в мене були всі різновиди їхніх гелів. І, парадокс: в мене дуже жирна шкіра, аде вмивачка для жирної шкіри мені не підійшла. Я пробувала раз, через рік купила знову...і, ні...це не моє. Зате для сухої і дуже сухої шкіри мені підходить ідеально👌. Я багато на цю тему читала, і знаю, що такий ефект в багатьох дівчат, не тільки в мене. Чому так🤔 не знаю, але мені ок).

Дуже класна в них теж пінка для вмивання, таке дуже ніжне делікатне очищення.

Щодо цієї олійки, то це, хоч і не дуже бюджет, але класний продукт. В складі кераміки, тригліцериди, сквалан. Одним словом, варто спробувати.