Lily♥️

NUDE FRAGRANCE- моя колекція "Нюдових ароматів"

NUDE FRAGRANCE- моя колекція "Нюдових ароматів"
NUDE FRAGRANCE- моя колекція "Нюдових ароматів"
NUDE FRAGRANCE- моя колекція "Нюдових ароматів"

Чому я назвала цю колекцію "Нюдовою"- бо вона досить кришталева, витончена, трохи класична, але завжди доречна і стильна, як і нюдовий колір. Усі аромати поєднують квіткові ноти, ноти сандалу, мускусу та пачулі.

Загалом вона складає 11 ароматів:

1. Chanel Gabrielle- парфумована вода

2. Guerlain Les Legendaires Collection L’Instant Magic- парфумована вода

3. Givenchy Dahlia Divin Парфумована вода

4. Givenchy Chypre Caresse - лінія L'Atelier de Givenchy парфумована вода

5. Elie Saab Le Parfum -парфумована вода

6. Burberry Body Burberry Body Tender - туалетна вода

7. Lancome Hypnose Senses- парфумована вода

8. Kenzo L'Eau Kenzo Intense Pour Femme - парфумована вода

9. Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza - парфумована вода

10. Calvin Klein Sheer Beauty -туалетна вода

11. Narciso Rodriguez For Her - туалетна вода

СПОЧАТКУ РОЗПОВІМ ПРО CHANEL, GUERLEIN та аромати GIVENCHY:

(Chanel Gabrielle , Guerlain Les Legendaires Collection L’Instant Magic, Givenchy Dahlia Divin, Givenchy Chypre Caresse).

  • Chanel Gabrielle - парфумована вода . У мене був самий перший варіант цього аромату. Дійсно аромат вийшов досить строгий, але витончений. Шлейфить. Але скажу чесно, я чекала чогось більшого від цього аромату, а можливо просто не сіла нота іланг-ілангу на мені. Досить відчувається звичайно пачулі та жасмин також. Проте аромат досить елегантний, як для вечора так і для робочих буднів. Хоча для мене в Chanel є цікавіші ваіранти ,навіть з бутікової колекції.

Тип аромату: квіткові Початкова нота: Грейпфрут, Мандарин, Чорна смородина Нота серця: Іланг - іланг, Апельсиновий цвіт, Жасмин, Тубероза Кінцева нота: Мускус, Сандал

  • Guerlain Les Legendaires Collection L’Instant Magic- парфумована вода. Це аромат, в який я закохалася з перших нот. Він досить гучний, але в одночас тихий. На собі найбільше відчуваю сандал з мигдалем і все припудрене герленівськими метеоритами. Я поки що не тестувала цей аромат у новому форматі. Але він був дивовижний.

Тип аромату: деревинні, квіткові, мускусні Початкова нота: Бергамот, Зірчастий аніс, Лимон Нота серця: Гвоздика, Мімоза, Троянда, Фрезія, Фіалка Кінцева нота: Ірис, Білий мускус, Ваніль, Кедр, Мигдаль, Сандалове дерево

  • Givenchy Dahlia Divin - парфумована вода. Це був аромат, куплений всліпу). Таке зі мною бувало не часто, але мене він зацікавив з перших нот. Відчуваються сливовий жасмін) сандал і пачулі найбільше, не гострий, а більше ніжний, томний). Стійкий, але не шлейфовий)

Тип аромату: деревинні, шипрові Початкова нота: Слива мірабель Нота серця: Білі квіти, Жасмин самбак Кінцева нота: Ветівер, Пачулі, Сандал

  • Givenchy Chypre Caresse - лінія L'Atelier de Givenchy парфумована вода. Аромат ,який я вперше спробувала в Дьюті фрі в Стамбулі) Це була така красива лінійка L'Atelier de Givenchy, кожен аромат символізував якусь сукню від кутюр,певний образ. Серед усіх цей припав найбільше до душі. Елегантний, досить класичний, спочатку ніжний а потім більше відкривається деревними нотами. Це аромат унісекс.

Основні ноти: лимон, жасмин, пачулі і ангеліка.

NUDE FRAGRANCE- моя колекція "Нюдових ароматів"
  • Elie Saab Le Parfum . Аромат ,який і подобався і водночас давав неоднозначі відчуття. Інколи дуже квітковий , жасминовий ,інколи більш медовий, залежно від погоди і тепла шкіри) , але завжди дуже шлейфовий і аристократичний.

Тип аромату: квіткові
Початкова нота: Апельсиновий цвіт
Нота серця: Жасмин
Кінцева нота: Білий мед, Вірджинійський кедр, Листя пачулів, Троянда

  • Burberry Body Tender -туалетна вода. Нажаль зараз його немає на Make UP. Я була знайома з ароматом Burberry Body (парфумована вода)- доречі він теж досить елегантний, але більше зимовий і не на щодень. А от фланкер Burberry Body Tender виявився найбільш аристократичним ,витонченим і кришталевим,найбільш нюдовим). Мінус, я би хотіла його більше відчувати, стійкість була дуже низька. Хоча на інших я його відчувала більше ніж на собі.

Тип аромату: фруктові, шипрові
Початкова нота: Лимон, Персик, Полин, Яблуко
Нота серця: Жасмин, Сандал, Троянда, Чай
Кінцева нота: Амбра, Ваніль, Кашемірове дерево, Мускус

З цим ароматтом я зажди отримую компліменти. Він схожий дуже віддалено з Kenzo L'Eau хіба нотою лотосу ,а так для мене це взагалі два різних аромати не схожі . L'Eau -я не люблю за його акварельність,водянистість. А от Kenzo L'Eau Kenzo Intense, дуже ніжний, солодкуватий,я відчуваю ніби трішки шарлотки з яблуками),але на піоново-пачулевій підложці, що залишає його в розряді квіткових і нюдових. Мені він дуже витончений. Спробуй при нагоді).

Тип аромату: квіткові, фруктові
Початкова нота: Червоне яблуко
Нота серця: Біла лілія, Лотос, Півонія
Кінцева нота: Пачулі

Мабуть немає парфумомана чи взагалі дівчини, яка не знає як пахне Lancome Hypnose ) ванільний витончений, але що хочу сказати,його у мене ніколи не було і насправді не хотілося). А от в одному магазинчику я натрапила на такий уже ретро-аромат, який практично ніде більше не продається. Так і це був Lancome Hypnose Senses- він абсолютно не схожий ні на свого попередника, а ні на будь-який інший аромат. Як на диво, хлопці робили компліменти завжди з ним. Але цей аромат я носила найбільше восени,або на початку весни. На собі найбільше відчувала медовий османтус приправлений перцем на ванільно пачулевій підложці. Стійкість колосальна. Навіть після душу ,або на одязі залишалася нота бобів тонка , дуже красивий, нюдовий аромат, аромат леді).

Тип аромату: зелені, квіткові, шипрові
Початкова нота: Мандарин, Османтус, Троянда
Нота серця: Ладанник, Рожевий перець
Кінцева нота: Бензойна смола, Боби тонка, Ваніль, Мед, Пачулі

А який тобі буде більше до вподоби з моєї колекції, напиши, мені буде цікаво)