Oli Seagull

А ви любите гідролати?)

А ви любите гідролати?)

Почнемо з того- що таке гідролат?

Це продукт пароводяної дистиляції квіток і листя. Все.

Саме в складі гідролатів від Floya більше немає нічого!

Для когось -це просто водичка) Але ж і просто водичка має вплив на нашу шкіру.

Для мене він виконує декілька функцій:

  • Після вмивання - замість тоніка/тонера, коли хочу відпочити від всіх засобів з більш важкими складами, особливо влітку.
  • Просто пшикаю протягом дня, якщо відчуваю, що хочу освіжитись (щось типу термальної водички).
  • Додатково зволожую ним обличчя перед нанесенням крему, якщо той важко розподіляється. Попшикала і відразу розтираю з ним крем (це стосується більш важких текстур, не гель-кремів).

Як варінт, можна ще його заморожувати і робити масажи льодом зранку, але то вже не моя історія :)

Я вже пробувала різні гідролати від Floya, як мікси так і моно- трави. Всі для мене майже однакові. Є які сушать більше, є все ж таки бльше для зволоження. Коли прищі - брала більш підсушуючі і тоді наче все швидше заживало. Зараз беру на зволоження, бо вже немає таких проблем зі шкірою.

Окремо хочу застережити про запахи!

Якщо написано, що то ромашка, то не очікуйте ромашку)

Все ж таки це дистилят і запахи можут бути самими неочікуваними. Наприклад гідролат з волошкою може віддавати шкарпетками)

Саме цей ліфтинг гідролат пахне напочатку свженько, а через хвилин 5 зкисшою травою. З шипшиною - кислуватий, але не вонючий.