Людмила

Потужний копійчаний засіб проти болючих прищів

Потужний копійчаний засіб проти болючих прищів

Як носій прищів з вже 20+ річним досвідом, я перечитала за часів навчання в школі, училищі та університеті всі форуми, пробувала такі екзотичні способи, що людям з нормальною шкірою навіть напідпитку не прийдуть в голову. Але є один копійчаний, але дуже потужний засіб, з доказовою базою. Він мене не підводив ні разу. Він спрацьовував завжди, навіть тоді, коли новомодні засоби точкового нанесення не справлялися

Цей засіб більше підходить для тих, у кого болючі прищі одиничні. Але воно, знаєте, буває - один, зате який! зате де! Десь там на лобі чи ще в якомусь дуже прикольному місці. Еверест!

Цей засіб продається в аптеках і він дійсно копійчаний, навіть хліб уже коштує дорожче

Склад. Точного складу не знайшла, але точно містить іхтіол і вазелін

Так, від вазеліну шкіра не дихає, але засіб точкового нанесення і це не буде впливати на шкіру в цілому, зате перекриє кисень прищу :)

Запах - специфічний! Якщо від сірчаної мазі тхне як ніби ви виганяєте демонів, то цей запах ще специфічніше. Але якщо ви готові це витримати, іхтіол того вартий

Я використовую іхтіолову мазь на ніч - роблю хрестик з пластиру, наношу плямку мазі і заклеюю прищ. Чим більший прищ - тим більший хрестик :) Бо якщо набрати багато мазі, вночі, коли перегортаєшся, іноді відклеюється край

Не подразнює чутливу шкіру, не пересушує, максимум може бути індивідуальна чутливість до іхтіолу

Вранці знімаємо, і цей болючий прищ уже не болить, а іноді вже навіть не червоний. Зазвичай мені вистачає 1 ночі щоб його пригнітити, далі воно заживає само. Максимум, за 2 ночі він перестає рости і починає всихати

Засіб краще використовувати коли ви хочете побути наодинці, або як мінімум забезпечити гарне провітрювання. Але засіб дієвий і воно того варте

Мій тюбик ще з Бахмуту...