Христина 🌺

Волошкова сила…або як змусити шкіру сяяти

Волошкова сила…або як змусити шкіру сяяти
Волошкова сила…або як змусити шкіру сяяти

Цю есенцію я закинула в корзину ще восени. Я люблю заздалегідь планувати свій догляд на кожен сезон і, якщо якась гарна знижка, купувати наперед...в шухляді почекає🤣. Але, звісно, не купую все, що бачу...а підбираю до свої шкіри, ретельно вивчаю склад, відгуки.

І, якраз пощастило, на есенцію десь на початку зими була дуже класна знижка. Вона мені підійшла по всіх параметрах...і я зразу її купила.

Почала нею користуватися два тижні тому, якраз закінчивши зимовий догляд.

Тат дуже гарний склад: екстракт білої волошки (в банці видно, як плавають пелюстки...дуже цікаво виглядає), водорості, кавун...і інші корисні речовини.

Щодо зволоження: вона класно зволожує шкіру (особливо після застуди в мене була сильно суха і червона шкіра під носом). Запах є, але він дуже класний, мені подобається і абсолютно не бентежить.

Використовую її ввечері, після тоніка. Вона має структуру, схожу до сироватки. І вже бачу, що також на літо вона буде ідеальною.

Читала відгуки, де писали, що шкіра з нею сяє. Я дуже скептично до цього поставилась...яке сіяння😅. Але це дійсно так: не знаю, що вона робить і як, але шкіра світиться, зволожена, в тонусі. На наступний день ідеально лягає макіяж. І зранку, після сну, зовсім інший вигляд.

Це на бюджетний продукт, але зі знижкою дуже навіть вартий уваги. Тим більше, що есенція дуже економна, декому вистачає більше ніж на пів року.