A.

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Cream - Ідеальний легкий крем

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Cream - Ідеальний легкий крем

Рекомендую цей крем, якщо вам потрібний:

  • легкий крем для чутливої чи нормальної шкіри,
  • у вас жирний тип шкіри чи акне, або
  • ви шукаєте крем для зони навколо очей.

У мене суха шкіра, і я його використовую замість крему для зони навколо очей, а влітку - використовую його як крем для обличчя через його легкість.

У кремі, на перший погляд, нема нічого ектраординарного. Склад доволі лаконічний: Aqua/​Water, Glycerin, Squalane, Dimethicone, Zea Mays Starch /​ Corn Starch, Niacinamide, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Myristyl Myristate, Stearic Acid, Ceramide NP, Potassium Cetyl Phosphate, Glyceryl Stearate SE, Sodium Hydroxide, Myristic Acid, Palmitic Acid, Capryloyl Glycine, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum.

Однак, до складу входять декілька моїх улюблених інгредієнтів:

  • гліцерин,
  • сквалан,
  • диметикон,
  • ніацинамід (вітамін B3),
  • керамід NP.

Тому, незаважаючи на легкість крему, я відчуваю гарне зволоження. Щодо зони навколо очей - крем не призвів до утворення міліумів. Для мене це одна із основних вимог до легких кремів, бо, на жаль, маю схильність до їх утворення.

Як завжди - після відео дерматологів, яких я дивлюсь:) Dr. Muneeb Shah та Dr. Sam Ellis обоє рекомендували спробувати La Roche-Posay Toleriane Double Repair Moisturizer як базовий зволожуючий крем, який особливо підійде для жирного типу шкіри. Як виявилось, ця версія крему для ринку США дуже схожа за складом на версію La Roche-Posay Toleriane Sensitive Cream для європейського ринку.

Вище додаю фото, яке місце крем займає в моїй поточній зимово-весняній ранковій рутині:)

Рекомендую!