Оліч

Баттери для тіла La Sultane de Saba

Баттери для тіла La Sultane de Saba

Я жертва маркетингу і якщо я бачу якісь красиві баночки, щось з розкішним ароматом, я не заспокоюсь, поки не куплю це) так сталося і з цими красенями. Першим до мене приїхав баттер з лотосом і франжипані (зі сріблястою кришечкою на фото). Я дістаю баночку з красивої коробки ііііі.... Вона не така красива і фігурна як на фотографіях. Що за...?? Це підробка!!??? Виявилось що ні. Виробництво зараз зіштовхнулося з труднощами з тарою і баночки тепер у деяких продуктів ось такі, звичайні, без візерунків. Ще і наліпка приклеїна нерівно. Невже це те, чого очікуєш, купуючи продукт за 1800 гривень за 300 мл???? Перше враження було різко негативне. Але потім я відкрила банку, вдихнула аромат і він мене розтопив, сильний, квітковий, просто вау (при тому що такі парфуми я б не носила). Його треба використовувати НЕ кожен день, але не рідше ніж два рази на тиждень, тож вистачить надовго. Я загорілася купити ще, і вибір пав на аромат Амбра Мускус Сандал. Він вже не такий гучний і красивий, але прийшов в красивій баночці) Мав зернисту текстуру, що мені не сподобалось, і я його розтопила в гарячій воді, щоб він застиг однорідно. Коли користуєшся треба мати на увазі, що це масло каріте, тож кілька годин після нанесення шкіра буде дуже жирною, робіть це перед тим, як лягати спати. Наносити треба розігрівши масло в долонях, або трохи потримавши в гарячій воді, бо баттер твердий. Запах баттеру з лотосом потім ще лишається на піжамі. Живлення від нього гарне, аде якщо це ваша основна ціль - можна знайти щось дешевше. Чи шкодую я про покупку - ні. Чи куплю ще? Сумніваюся) Це більше про "побалувати себе" та "отримати естетичне задоволення") Але чесно кажучі є бажання спробувати ще кілька ароматів, можливо візьму в форматі лосьйонів для тіла

Баттери для тіла La Sultane de Saba
Баттери для тіла La Sultane de Saba