Lily♥️

Нічна маска для обличчя Laneige Cica Sleeping Mask з центелою азіатською

Нічна маска для обличчя Laneige Cica Sleeping Mask з центелою азіатською
Нічна маска для обличчя Laneige Cica Sleeping Mask з центелою азіатською
  • Laneige Cica Sleeping Mask - це регенеруюча нічна маска, яка призначена для шкіри, яка потребує загоєння і інтенсивного зволоження.

У мене в маленькому об'ємі- 10ml

Що справді достатньо для затесту і зручно брати з собою в поїздки.

  • Чому в Laneige саме нічні масочки? Адже саме в цей час доби організм максимально працює на відновлення. Ефективність засобу також обумовлена ​​натуральним складом продукту.

  • Склад цілком безпечний, що є дуже важливим для чутливої шкіри: Aqua, Propanediol, Cetyl Ethylhexanoate, Squalane, Hydrogenated Poly(c6-14 Olefin), Glycerin, Panthenol, Cetearylalcohol, Butyrospermum Parkii (shea) Butter, Glyceryl Stearate Citrate, 1, 2-hexanediol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Polyglyceryl-10 Stearate, Hydroxyethylacrylate, Butylene Glycol, Acrylates, Glyceryl Caprylate, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Asiaticoside, Madecassic Acid, Sorbitan Isostearate, Asiatic Acid, Melaleuca Alternifolia (tea Tree) Leaf Oil, Aureobasidium Pullulansferment, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Cymbopogon Martini Oil, Tocopherol.

Продукт заснований на активних компонентах з центелли азіатської, таких як азіатська імадекассова кислоти, а також азіатікозід імадекассозід. Вони мають сильну протизапальну дію і прискорюють загоєння дрібних ран. Точніше кажучи, азіатська кислота є природним пентациклічним тритерпеноїдом, який має величезний внесок у добре встановлену захисну, відновлювальну та ранозагоювальну здатність Centella asiatica. Іншими словами, азіатська кислота допомагає при подразненні, почервонінні, свербіжі шкіри, і навіть її старінні. Переваги азіатської кислоти для шкіри полягають у заспокоєнні роздратованої шкіри, пом’якшенні, а також захисті бар’єру та посиленні вироблення колагену.

Маска також містить поживну олію ши і сквалан, який надає регенеруючу дію, а пантенол підсилює заспокійливий ефект косметичного засобу. Завдяки вмісту олії чайного дерева маска також володіє антибактеріальними властивостями. Маска підходить також для подразненої шкіри і схильної до недосконалостей.


Активні компоненти:

  • сквалан - регенерує, заспокоює, зволожує і живить шкіру та збільшує проникнення активних компонентів,
  • вітамін B5 - зволожує і заспокоює,
  • олія ши - глибоко живить і розгладжує шкіру,
  • азіатська і мадекассова кислоти - зволожують і зміцнюють захисний бар'єр шкіри,
  • мадекассозід і азіатікозід - підтримують регенеративні процеси і володіють протизапальними властивостями,
  • ефірна олія чайного дерева - має антисептичну дію і сприяє регенерації,
  • пуллулан - продукт ферментації чорних дріжджів зі зволожуючою і заспокійливою дією.

Дія засобу:

  • зволожує,
  • знімає подразнення і почервоніння,
  • сприяє регенерації,
  • зменшує кількість висипань.

Типи шкіри і недоліки шкіри, для яких цей засіб може бути корисним:

  • суха шкіра,
  • подразнена шкіра,
  • шкіра з акне,
  • зневоднена шкіра.

Спосіб використання: Нанести невелику кількість маски на обличчя, шию і зону декольте як останній етап у вечірньому догляді. Не потребує змивання.

Мій результат на шкірі: я не скажу , що ця маска мені сподобалася на 100%, до кінця я її все таки не зрозуміла. Для мене вона занадто плотна, має досить виражений аромат чайного дерева, на ранок відчувала достатньо зволоження, ніби рівніший тон шкіри, але таке враження ніби вона забиває пори. Тому повний розмір не взяла би, або наносити також не на все обличчя а локально в тих зонах , які ттурбують. якщо у тебе жирна чи комбінована шкіра. Нагадаю, що мій тип шкіри чутлива комбінована( періодично зневоднена).

Також раніше я користувалася іншими масочками цього бренду:

1. Зволожувальна нічна маска для обличчя Laneige Water Sleeping Mask

2. Лавандова нічна маска Laneige Water Sleeping Mask

Обидві непогано зволожували шкіру, але найкраще підходили для літа. А саме масочка з лавандою була фаворитом. Після неї шкіра на ранок мала рівний тон та сяючий вигляд. І дуже приємний розслабляючий аромат лаванди.

Нічна маска для обличчя Laneige Cica Sleeping Mask з центелою азіатською
Нічна маска для обличчя Laneige Cica Sleeping Mask з центелою азіатською
Нічна маска для обличчя Laneige Cica Sleeping Mask з центелою азіатською
Нічна маска для обличчя Laneige Cica Sleeping Mask з центелою азіатською