Ya Yana

Коли шкіра втомилась - A'pieu Madecassoside Cica Gel

Коли шкіра втомилась - A'pieu Madecassoside Cica Gel

Ціль та очікування. Скажу одразу, що я не з тих людей, хто користується однією схемою догляду роками. Я люблю пробувати щось нове. Точно знаю які компоненти не варто вводити в догляд, а без яких шкіра просто жити не може.

Я вирішила спробувати догляд із кислотами від The Ordinary. Навіщо? Бо хочу вирівняти мікрорельєф після акне. Кислоти ввожу потроху, тому почала з їхнього відомого тоніка з гліколевою кислотою, (на який теж пізніше буде огляд), а не з пілінгів. Я починала курс пілінгів у лютому 2022, але перервала його (всі ми знаємо чому). Тому, мені було відомо, що шкіру після кислот потрібно буде заспокоїти, і я заручилася підтримкою Madecassoside Cica Gel.

Збиралася використовувати кислотний тонік на ніч, а цей гель від A'pieu зранку. Але було два нюанси.

1. Шкіра почервоніла при першому нанесенні, адже у складі гелю є Ніацинамід, а його краще не використовувати щільно з Гліколевою кислотою. Тобто, якщо ви на ніч нанесли тонік The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution, то ніацинамід, краще нанести ввечері наступного дня. Тоді обидва компоненти спрацюють правильно та не спровокують подразнень.

2. Він липкий. Навіть після того, як вбирається, є легке відчуття липкості на шкірі. Це не критично, але протягом дня може викликати дискомфорт.

Тому я вирішила використовувати його перед сном. І зранку мене чекала магія! Розкажу детальніше:

💜 Ніякого набряку. Я не часто страждаю від такого, але тут помітила, що шкіра дуже підтягнута та пружна.

💜 Обличчя матове. Ніякого жирного блиску, навіть на моїй проблемній Т-зоні (маю комбіновану шкіру)

💜 Рівний тон. Ніяких почервонінь, білосніжна гарна шкіра.

💜 Дійсно заспокоює, приглушує запалення та дарує комфорт.

Для кого? Я розповіла про свій досвід, але виробник запевняє, що такий гель підійде для комбінованої (як моя), сухої, зневодненої та проблемної шкіри. Він також допоможе у боротьбі із псоріазом та усуне лущення.

Консистенція. Дуже густий гель, наноситься важкувато, тому використання не буде супер економним.

Аромат. Трошки нотки трав, трошки лимона, але дуже ненав’язливо. Після нанесення аромат не відчувається.

Паковання. Зручний і компактний тюбик, надійний ковпачок. Через консистенцію ви точно не видавите зайвого. При першому відкриванні ви побачите захисну пломбу, яку легко прибрати, завдяки загостреному інструменту, вбудованому в ковпачок (зазвичай так пломбують медичні мазі)

Основний інгредієнт гелю — мадекассосід. Це довге та дивне слово означає чистий ізолят центелли азіатської. Рослина відома своїми anti-age властивостями. Вона також розгладжує зморшки, прибирає пігментацію, вирівнює тон, добре зволожує та допомагає клітинам шкіри виробляти колаген, щоб підтримувати пружність.

🤍 Алантоїн загоює ранки та заспокоює шкіру. Він украплює захисний шар епідермісу та прискорює оновлення шкіри.

🤍 Ніацинамід запобігає втраті вологи та корисних речовин. Він також відповідає за відновлення та пришвидшує регенерацію.

🤍 Пантенол підсилює дію попередніх компонентів. Він також загоює, усуває почервоніння та запалення, а також омолоджує шкіру.

Додаю свої фото в карусельку, без фільтрів та макіяжу, зроблені на ранок, після нанесення гелю перед сном (більше 2-х місяців користування).

Нагадаю, що це лише мій досвід. Реакція шкіри на будь-які компоненти та різноманітні схеми догляду є суто індивідуальною. Буду рада відповісти на питання, якщо такі у вас виникнуть. Усім мирного дня. ❤️