Alyona Fedyk

Монотіні від Kiko Milano: огляд 3-х відтінків

Монотіні від Kiko Milano: огляд 3-х відтінків

Kiko Milano High Pigment Eyeshadow – це надзвичайно велика колекція відтінків: від білосніжного до оливкового, яскраво-блакитного та вугільно-чорного. Текстури тут теж різні: бездоганно матові, ніжно-перламутрові, зухвалі металеві, блискучі сатинові та мої улюблені – мерехтливі. Я обрала для себе дуже прості відтінки, з якими можна створити і денний, і вечірній мейкап, а також скомбінувала 3 різні текстури – сатин, металік і шимер. Тааак, по креативності в макіяжі я значно поступаюсь дівчаткам у MAKEUP Club, але ті, хто любить практичність, сподіваюсь, мій вибір оцінять)) До речі, красуні, які люблять створювати мейкап-шедеври, ви теж знайдете тут класні елементи для роботи, однак, забігаючи наперед, скажу, що ці тіні не суперпігментовані.

Я люблю мінімалізм, але в той час, коли Kiko просто доводить до естетичного екстазу своїми розкішними футлярами, баночками та тубами, тут якась халепа)) Дуже легкі пластикові кейси з магнітним фіксатором та прозорою кришкою. Дивлячись на запакований варіант, помилково думаєш, що там щось шедевральне) До речі, відтінок 20 в мене вже другий, бо перший розбився при транспортуванні на дрібні частинки) Тому, з цими крихітками треба бути максимально ніжним.

Звичайна суха пресована текстура, не масляниста. Гарно тушується. Передача кольору значно краща, якщо наносити тіні пальчиком. Пензлем теж ок, але в цьому разі рекомендую нашаровувати на базу. Та й взагалі ці тіні краще без бази не використовувати:) Я не можу сказати, що ці тіні дуже пігментовані. Ні. Але якщо навчитись ними правильно користуватись і знайти свою техніку, то ви точно будете задоволені результатом.

Стійкість. Це завжди необ’єктивно, адже у кожного – свої особливості. Мої повіки слухняно тримають все, що на них намажеш, хоча шкіра в мене далеко не суха. Якщо тіні наносити лише на базу та не терти і не зачіпати очі впродовж дня, то вони легко витримають 10-12 годин.

Отож, моя трійка – 02 (Metallic Gold), 20 (Sparkling Light Rose) та 25 (Satin Light Rose). Наносила в декілька шарів пальцем.

Класичне золото. Красивий, дорогий, розкішний відтінок. Золотий пігмент дійсно робить мейкап дорогим, навіть якщо не додавати якихось яскравих елементів та стрілок. Використовую цей відтінок також в якості легкого акценту на внутрішні куточки очей.

І хоч з 25-м відтінком вони носять одну назву – Light Rose – це абсолютно різні кольори та текстури. У Sparkling Light Rose я закохалась з першого погляду! Це ніжний пудровий відтінок, який на шкірі має матову текстуру, але те, що міститься серед цього помолу – це щось надкосмічне. Мікрочастинки, що мерехтять срібно-блакитними переливами… Вони наче діаманти! Дійсно вражаюче видовище.

Дівчатка, вибачте, але на очах важко показати цей меджик, тому я зробила свотч на руці. Все ж таки, при денному світлі важко спіймати це мерехтіння, а от штучне освітлення та сліпучі промені сонця гарно розкривають потенціал цих тіней.

Атласний фініш і холодно-рожевий пігмент з карміново-коричневим відливом. З цим відтінком очі можуть виглядати втомленими, тому тут треба дуже обережно) Насправді, цей колір, впевнена, підійде палким брюнеткам.

Сподіваюсь, мої свотчі допоможуть вам визначитись якщо не з кольором, то з текстурою точно) Щаслива, що на makeup.ua нарешті з’явились ці крихітки. Тепер головне – встигнути зловити потрібний відтінок))