Anna_feerie

Глиняна маска з центелою від Mary & May

Глиняна маска з центелою від Mary & May
Глиняна маска з центелою від Mary & May

Я фанат лашевських свіжих масочок (і не тільки їх)😍😍😍. Раніше обожнювала їхню "Аішу", "Рожеві щічки" та "Морські водорості" - бо то були єдині глиняні маски в моєму житті, що не сушили, а навпаки, заспокоювали та зволожувати шкіру (і очищували, звісно, також).

Тож мені захотілось знайти аналог і вибір пав на модний корейський бренд Mary & May, а саме глиняну маску з центелою для чутливої шкіри.

Глиняна маска з центелою від Mary & May
Глиняна маска з центелою від Mary & May

В складі окрім глини, бентоніту та каламіну маємо центелу, хайютюнію, хлореллу та м'яту (остання відповідає за свіжий аромат продукту).

Згідно інструкції її треба наносити на чисту шкіру та тримати 15-20 хвилин, після чого ретельно змити. По моїм спостереженням краще не робити дуже тонкий шар маски, бо вона надто швидко сохне і моя чутлива шкіра це відчуває. Тому я роблю непрозорий шар, а в процесі очікування бризкаю гідролатом, щоб глина довше не застигала.

Пори справді звужуються, відчуття свіжості залишається надовго. Ідеальний час для використання такого засобу - це літо, адже через температуру, підвищення секреції себуму та вплив ультрафіолету пори забруднюються швидше, та й приємна прохолода точно не буде зайвою😉.

Єдиний нюанс Mary & May Cica Tea Tree Soothing Wash Off Pack - ціна, але періодично бувають знижки, тож можна додавати в віш-лист).

Діліться, чи користуєтесь глиняними масками (якщо так, то якими саме?) або вже всі перейшли на кислоти з ензимами?))