Iryna Koval

Real Shea - Відновлюючий термозахисний крем для волосся

Real Shea - Відновлюючий термозахисний крем для волосся

Привіт, красуні)

Хочу розповісти своє враження від термозахисного крему Real Shea. Цей продукт - ідеальний засіб для тих, хто часто користується гарячими інструментами для укладання волосся.

Серед головних складників Real Shea - масло каріте. Воно містить в собі велику кількість жирних кислот, вітамінів і антиоксидантів, які допомагають зміцнити волосся та захистити його від шкідливого впливу термічного засобу.

Одна з переваг цього продукту - його легкість. Він не залишає жирних слідів на волоссі та не змінює їх текстуру, що дуже важливо для тих, хто хоче, щоб їх волосся залишалося м'яким та природним.

Real shea також містить поживні речовини, які допомагають зберегти вологу в волоссі та захистити його від ламкості та пошкоджень.

Я використовую цей продукт вже більше року та відмітила, що волосся стало більш м'яким і блискучим, а також менш схильним до пошкоджень.

Загалом, я дуже задоволена Real Shea та рекомендую його всім, хто хоче забезпечити своє волосся ефективним захистом під час використання термічних пристроїв.