Анастасія Фоміна

Маска,яка справила на мене класне враження🍋

Маска,яка справила на мене класне враження🍋

Взагалі я до тканинних масок для обличчя відношусь доволі нейтрально,рідко їх купляю,але цю маску я отримала в подарунковому боксі від makeup.Не думала я ,що ця маска так сильно мені сподобається.Отже,це маска з вітаміном С.Як ми знаємо вітамін C допомогає нашій шкірі сяяти та ставати більш рівною,як за кольором так і за текстурою.Відкривши,я побачила,що ця маска буда дуже добре пропитана,причому не просто якомось прозорим слизом ,а доволі густою білою субстанцією,яка нагадує крем.Лекало у цієї маски теж мені сподобалось,лягла чітко на моє обличчя,лише трошки не вистачало на лобі,але то в мене може лоб дуже високий.Тримала я її на обличчі 15 хв як і заявлено на упаковці.Спочатку ніяких відчуттів не було,окрім приємного аромату маски,потім відчула десь легке пощіпування,що цілком логічно,бо в масці є цитрусові екстракти.Після зняття,ось ця пропитка,залишилася на моїй шкірі,я прибрала обережно залишки її ватним диском змоченим водою.Шкіра одразу помітно стала свіжіша,було ледь помітне почервоніння навколо носа,але то для мене типова історія.Шкіра підтягнута,більш рівна,пори стягнуті.Короче не маска,а знахідка для мене.Рекомендую😘

Маска,яка справила на мене класне враження🍋