ksnklb

Відома маска для губ🫦

Відома маска для губ🫦
Відома маска для губ🫦

На просторах Інтернету часто бачу різні відгуки на цю маску і вирішила залишити свої враження від неї)

Цей засіб я сприймаю як нічну маску для губ, як і заявлено, тому наношу лише наніч і коли губи пошкоджені, тому результатом більш ніж задоволена.

Висипів чи подразнень від неї не було, запах жуйки, консистенція липка, за ніч середній шар вбирається у шкіру губ.

Моє знайомство з цією маскою почалось, коли у мене були дуже пошкоджені губи взимку. Після першого використання наніч результат був чудовий, майже усі пошкодження зникли, губи зажили і виглядали зволожено. З таким ентузіазмом я почала наносити її щоночі і деколи вдень, як бальзам, тоді вона вже припинила так чудово працювати...

Після паузи у використанні я знову нанесла на ніч і результат був як вперше. Тоді я зрозуміла, що все ж краще її наносити, коли на губах є пошкодження і наніч, тоді немає шкоди для губ, а лише користь.

Тому цією маскою я задоволена) наношу її після тривожних днів, коли кусаю губи (так, маю таку шкідливу звичку), і на наступний ранок губи виглядають гарно.

Відповідно цього тестера дійсно може вистачити надовго, адже не потрібно користуватись постійно.

Відома маска для губ🫦