Pilirina 💛💙

Catrice Glow Exfoliating Overnight - відмінний варіант для знайомства з кислотами

Catrice Glow Exfoliating Overnight - відмінний варіант для знайомства з кислотами
Catrice Glow Exfoliating Overnight - відмінний варіант для знайомства з кислотами
Catrice Glow Exfoliating Overnight - відмінний варіант для знайомства з кислотами
Catrice Glow Exfoliating Overnight - відмінний варіант для знайомства з кислотами

Бренд: CATRICE

Країна-виробник: Німеччина

Об'єм: 30 мл

Термін придатності до споживання: 6 місяців (відкритий)

Обіцянки виробника:

Веганська нічна сироватка з 7% гліколевої та 2% молочноі (AHA) кислоти делікатно видаляє ороговілі частинки та стимулює процес оновлення шкіри. екстракти ромашки та алое віра у складі засобу заспокоюють шкіру та підтримують водний баланс.

Склад:

AQUA (WATER), GLYCOLIC ACID, PROPANEDIOL, SODIUM HYDROXIDE, GLYCERIN, LACTIC ACID, INULIN, ENTEROMORPHA COMPRESSA EXTRACT, SILYBUM MARIANUM FRUIT EXTRACT, OCIMUM SANCTUM LEAF EXTRACT, XANTHAN GUM, SODIUM GLUCONATE, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL.

Текстура однорідна, білого кольору, трохи каламутна. Має густу консистенцію. Без аромату.

Флакон стандартний, темний, що мені подобається.

Моя шкіра комбінованого типу, 38 років, розширені пори, але чисті, бо чорних крапок немає, бо веду з ними активну боротьбу. Також є зморшки, куди без них.

2-3 рази на тиждень наношу сироватку на очищене обличчя приблизно за годину до сну. Вистачає 3-4 краплі, на обличчя та шию. Вранці закриваю кремом SPF.

Після нанесення немає неприємного ефекту, немає стягнутості, печіння чи алергічної реакції. Шкіра комфортно почувається.

Використовую її 6 разів і в мене за цей не тривалий час сформувалася позитивна думка про продукт. Шкіра не облазить, звісно (це добре), стає виглаженішою та чистішою.

Рекомендую Catrice Glow Exfoliating Overnight тим, хто починає знайомитися з кислотами.