Pilirina 💛💙

Aqualia thermal – порятунок для будь-якоі шкіри!

Aqualia thermal – порятунок для будь-якоі шкіри!
Aqualia thermal – порятунок для будь-якоі шкіри!
Aqualia thermal – порятунок для будь-якоі шкіри!
Aqualia thermal – порятунок для будь-якоі шкіри!
Aqualia thermal – порятунок для будь-якоі шкіри!

Консистенція крему щільна, густа, однорідна, без будь-яких вкраплень. Колір насичений білий. Аромат відсутній.

Трохи про свою шкіру. 38 років, комбінована, місцями жирна, місцями - суха. З настанням опалювального сезону я помітила, що моя раніше комбінована шкіра дуже сохнула. Потрібно було інтенсивно її зволожувати, а всі мой зволожуючі креми із цим завданням перестали справлятися. Зволожувач у кімнаті також не рятував. Власне тому я і вирішила спробувати цей крем. І користуюся ним майже постійно, протягом років трьох.

Але, наношу його тільки на ніч тонким шаром. Бо вдень використовую креми з SPF. А ще Vichy досить густий, він вбирається не відразу, йому до повного вбирання необхідно не менше півгодини. Можливо, так він працює на моій шкірі.

Лягає рівним шаром, вбирається повністю, не залишаючи плівки чи липкості. Набряклості немає, роздратування чи алергії теж. Крем пори не забив, прищів після його використання не було виявлено, хоча я за це дуже переживала, оскільки крем щільний.

Скажу більше - чоловік на війні, там шкіра просто пересихає від польових умов, а вона у нього і так суха і постійно лущиться, особливо після бриття. Я передаю йому по кілька банок цього чуда. Його проблеми з лущенням та сухістю крем вирішив. І він ним дууууже задоволений.

Продовжуватиму користуватися цим кремом, ціна відповідає якості продукту. Вкотре Vichy мене не розчарував. Рекомендую!