SomovaFM

Пілінг пад для чутливої шкіри

Пілінг пад для чутливої шкіри

Обрала для себе пади від Українського бренду Beauty Derm. Пад з олією чайного дерева, екстрактом центели та AHA-, BHA-, PHA-кислотами. Підходить для жирної та комбінованої (як в мене) шкіри.

Пад невеличкого круглого розміру, десь з долоню. Пропитаний речовиною з вищевказаними інгрідієнтами. Аромат не яскраво виражений, але він є - ніби почавленої травички. Має маленький кармашик для пальчиків, аби було зручно ним користуватися.

Не одразу зрозуміла, якою саме стороною необхідно працювати. В описі вказано рельєфною, та вони наче обидві таки, але все ж таки прийшла до висновку, що саме тією, що плотніша. А сторона з маленькими рожевими цяточками є зворотньою. Хоча скажу чесно, нею також пробувала пілінгувати, але в описі прописано, що вона призначена прибрати залишки на шкірі після пілінгу.

Пілінг пад для чутливої шкіри
Пілінг пад для чутливої шкіри
Пілінг пад для чутливої шкіри
Пілінг пад для чутливої шкіри

На зволожену шкіру почала легкими круговими рухами протирати обличчя. Пад не піниться, як я того очікувала, але легко ковзає по обличчю не травмуючи його та не залишаючи слідів в якості почервонінь. Ороговілий епідермес або шелущіння у вигляді корочки на заживщих прищечків не скочуються у явні катишки, як я знов очікувала. Тому фото на обличчі не додаю.

Проте після його використання шкіра аж скрипіла. Сама тканина паду покрилась катишками та трохи потускніла. По завершенню вмилась теплою водою. Обличчя після нього гладеньке, але не зволожене - обов'язково треба тонік. А от шелущіння, про які я казала вище, він все ж таки мені прибрав - на це робила ставки і він себе цілком виправдав ✅