Тетяна Веласкес

НАЙКРАЩА БЮДЖЕТНА КОМПАКТНА ПУДРА за 3 копійки! Огляд топ-візажиста!🔥

НАЙКРАЩА БЮДЖЕТНА КОМПАКТНА ПУДРА за 3 копійки! Огляд топ-візажиста!🔥

Яка ж пудра підкорила моє б'юті-серце??? ❤️😅🔥

Це компактна пудра від польського бренду Bell "Natural beauty". Чому вона варта вашої уваги???

НАЙКРАЩА БЮДЖЕТНА КОМПАКТНА ПУДРА за 3 копійки! Огляд топ-візажиста!🔥

🌷 ПОМОЛ у цієї пудри просто найдрібніший. Дуже-дуже тонкий і ніжний. На обличчі і навіть на пальцях не відчутний взагалі! Ідеальний варіант для тих, хто не любить, щоб пудра була помітна на обличчі.

🌷 ТЕКСТУРА у пудри матова, але шовковиста. Тому вона ідеально фіксує тон і матує обличчя, при цьому не створює сухості, не підкреслює шелушіння і тримає макіяж!

🌷 ФІНІШ - це щось нереальне. Такого красиво ефекту не дочекаєшься від люксових брендів, а тут тобі пудра за 150-180 грн шліфує обличчя, блюрить пори і фотошопить обличчя як фільтр. При цьому взагалі не помітна! Взагалі!!!

🌷 ВІДТІНОК. Ну от що не критерій так все тільки захват 🥰. Відтінок один! Але! Не білий/прозорий як прийнято у багатьох брендів, а молочний. Дуже світлий, але на правильному підтоні слонової кістки! Що робить його ідеальним для будь-якої шкіри!

🌷 СКЛАД на 97% складається з натуральних компонентів. Тому сміливо беремо пудру на кожен день! 👌

Як я її використовую зняла на відео ⤵️

Нагадую! Це НЕ РЕКЛАМА! Тільки моя щіра думка!

Дівчатка, вам цікаво??? Подобається такий формат оглядів? Писати ще про мої бюджетні фаворити чи краще про люкс???