Karya Strange

Від фаворитів до пустушок - мої пусті баночки

Від фаворитів до пустушок - мої пусті баночки

Почнемо з фаворитів:

Шампунь від Garnier для волосся, жирних на коренях і сухих на кінчиках, з кокосовою водою

Особисто для мене, це один з найкращих шампунів, з бюджетних так точно. Маю довге натуральне волося, шкіра голови жирна, кінчики сухі. Шампунь чудово промиває волосся, не до скрипу - тому не пересушує довжину, лупи не було. Це тверда 5 з 5!

Fortesse Professional Extra Care Термозахисний спрей

Бюджетний нормальний термозахисний спрей: не жирнить, захищає волосся від високих температур, вистачає надовго. Але є мінус: поганий дозатор, швидко забивається і перестає прискати, за це 4 з 5.

FarmStay Derma Cube Вітамінний філер для волосся

Чесно кажучи, ще не було корейського філера для волосся який би не спрацював, і цей не виключення! Волосся після нього блискуче, гладке, зволожене, як після салонної процедури. Це лайк! 5 з 5

Biono Освітлювальна сироватка для обличчя

Дууже люблю косметику цього бренду! З осені весь мій догляд повністю складається з засобів від Biono і я в захваті! Обличчя зволожене, сліди від прищів світлішають, хороший склад, ще й гарні баночки. Дуже приємно, що це український бренд, 10 з 5 :)

Lapush Гель для душу "Lemon Kurd"

Отримала мінітюру геля в подарунок, чесно думала, що мені не сподобається, очікувала просто лимонний запах, а настрій був на солоденьке)) На ділі гель чудово пахне лимонним десертом - дуууже нагадав Лимонну кустарду із одного італійського ресторану в Києві. Піниться добре, я би повторила повну версію :) 5 з 5

Від фаворитів до пустушок - мої пусті баночки
Від фаворитів до пустушок - мої пусті баночки
Від фаворитів до пустушок - мої пусті баночки
Від фаворитів до пустушок - мої пусті баночки
Від фаворитів до пустушок - мої пусті баночки

FarmStay All-In-One Багатофункційна медова сироватка-діжечка для обличчя

Пакування прикольне, запах теж, але що стосується догляду за шкірою - ну таке... Обіцянок багато, а по факту легке зволоження, не більше. Можливо підійде як легка база під макіяж. 3 з 5

Relance Маска для обличчя очищувальна із зеленою глиною й екстрактом бергамота

Після рожевої маски relance (яка мені дуууже сподобалась) вирішила спробувати зелену. На жаль, не сподобалась, занадто пересушує шкіру. Можливо підійде для дуже жирної шкіри, для моєі комбі було занадто. А ось рожеву я би взяла повторно. Також, мені здається, що змінили баночку, не зручно набирати продукт - 3 з 5

Fresh Juice Крем-масло для тіла з маслом ши

Зима, опалення, сухе повітря = суха шкіра. Потрібен був насичений батер для порятунку! Як на мене, цей крем не дуже впорався, не дивлячись на присутність какао масла і масла ши в складі, мені не вистачило від нього саме живлення. На весну-літо буде норм, 4 з 5

Botanioteka Скраб для очищення шкіри голови "Чорна смородина й кропива"

На жаль, зовсім не зрозуміла цей скраб. По консистенції більше схоже на сольовий скраб для тіла, дуже не зручно наносити. По відчуттям теж саме - наче скрабуєш шкіру дууже сухим скрабом, я навіть змішувала його з шампунем щоб я могла його хоч якось розподілити. Ще й дуже маленький об'єм. 2 з 5