Yuriivna

Денний крем від Lumene,який більше не куплю

Денний крем від Lumene,який більше не куплю

Розглянемо крем для комбінованої та жирної шкіри обличчя від Lumene.

Для себе я шукала крем,який би мав матуючий ефект,ховав блиск,який проявляється протягом дня на шкірі.Хотілося б,щоб крем також був гарною основою під макіяж.Зупинилась на Lumene,ціна була мені доступна на час покупки.Хочу сказати,що в мене є ще Lumene CC Color Correcting Cream,він доречі підійшов)

Оціню цей крем,після двох років спроб використання і так,і сяк.

Плюси:

+приємний дизайн

+і справді трохи є матування

+приємний запах,вивітрюється потім зі шкіри

Мінуси:

-крем не підходить під макіяж(він скочується)

-за ці гроші можна знати більш кращій варіант

-де потрібно матує,де НЕ ПОТРІБНО сушить шкіру(підкреслює шелушіння)

Висновок:Як бачите переваг та недоліків однакова кількість,але цей крем я точно більше не придбаю.Я намагалася наносити різні тональні креми,bb та сс креми,різних фірм,але все скочується(на обличчі залишаються крихти тональної основи).Я подумала,може треба нанести Lumene та залишити на деякий час,почекати поки крем повністю вбереться в шкіру.Чекала і 20 хв,і 35 хв,і навіть годину,але мене чекав той самий ефект.Тональний крем знову почав скочуватися.Якщо зверху на крем Lumene,не наносити макіяж,то може крем і нормально буде себе поводити,але класного зволоження не буде,лише матування(на певний час),але гарною підложкою під мейк він не буде!Пудру та тональник краще не наносити,бо доведеться потім йти вмиватися від цих крихт.Тому,особисто я не рекомендую Lumene Klassikko Day Cream For Oil And Combination Skin!

P.S.Прикріплє знизу два фото(1-сама текстура та колір крему,2-фото як він скочується поверх тонального крему).

Денний крем від Lumene,який більше не куплю
Денний крем від Lumene,який більше не куплю