Blondie_rs

Skin1004 Madagascar Centella: виправданий хайп?

Skin1004 Madagascar Centella: виправданий хайп?

Доброго понеділка всім! Знаю, цей бренд шаленими темпами набирає обертів, тож думаю, що багатьом буде цікаво та корисно прочитати розгорнуті відгуки.

Моє знайомство розпочалось ще в 2021 році власне з цих баночок, які ви бачите на фото. Сьогодні трішки буде скандальний допис, адже бренд не у всьому чесний зі своїми покупцями.

Одразу додам: відгук базується на моєму досвіді. Продукти віддала сестрі - тонік їй просто очищував шкіру після вмивання, а сироватка була для естетики на столі.

Бренд Skin1004 вже давно вражає корейський ринок та в 2022 році почав приходити й на наш. Вони заявляють про максимальну зближеність із природою, та наче б використовують мінімум складників [все натуральне та для всіх типів шкіри].

Та не тут то було...

Мені одразу кинувся склад ампули - 100% екстракт центелли. І термін після відкриття - 12 місяців. Тобто як? Без консервантів зовсім? І трішки пошукавши в інтернеті можна знайти те, що продукт має в складі: Centella Asiatica Extract, Water, Glyceryn, Butyline Glycol, 1,2 - Hexanediol, Phenoxyethanol та Cellulose Gum.

Ай, некрасиво то як вийшло...

Ампула - це більш концентрована сироватка. Продукт без запаху, має легку водянисту текстуру, яка швидко впитується та не залишає липкості.

Тестувавши ампулу місяць, почервоніння як були, так і залишились; а щодо зволоження - також ніяких змін. Хоча, виробник заявляв, що пришвидшено загоює та заспокоює почервоніння, незначні прищики. Тож, не в моєму випадку. Прищики також нікуди не дівались - і це мене дуже занепокоювало.

Такий естетичний, сонячний. А справді - мені пригодився лише для фото. Після тижня користування у мене почалось висипання та погіршився стан шкіри. Я одразу припинила його використання та віддала сестрі. У неї такої реакції не було. Вона використовувала як щоденний базовий тонік.

Тож, тут результат розбігається: наскільки доглядова косметика індивідуальна. У мене нормальна шкіра, взагалі не проблемна, але даними продуктами наробила трішки проблемок. У сестри шкіра трішки з почервоніннями, чутлива та схильна до появи прищиків. Дані засоби не змінили стан, але й гірше також не зробили [і на тому дякую].

Наступні дописи зроблю дещо згодом: я пробувала ще серію Brightening, та зараз помаленько тестую Probio-Cica. Проте, є й улюблений засіб цього бренду: гідрофільна олія цієї ж лінійки з центеллою [як же я боялась, що знову піде висипка]. Тож, про все створю дописи та пропишу усі можливі варіанти реакцій та ефектів (бо люблю запитувати результат у своїх колег, які також мають аналогічні продукти у своїй доглядовій шафі).

Здорової шкіри вам та до зустрічі в наступних дописах ✌🏻