O’Ostah

Що придбати для дуууже жирної шкіри?

Що придбати для дуууже жирної шкіри?

Якщо навесні всі шукають якісні санскріни, то я - матувальний догляд. Як тільки сонечко починає хоч трохи припікати, у мене починається те, що ми з дівчатами називаємо «жирняк». Чула багато позитивних відгуків про бренд SVR, тож ризикнула і спробувала. Період тестування - тиждень, саме час ділитись враженнями!

Я «псіханула» і придбала велику пляшку 400 мл, бо зараз ділю свою ванну кімнату з трьома дівчатками, одна з яких - підліток з проблемною шкірою. Бренд вказує, що через толерантний склад гель не буде шкодити навіть молоденькій шкірі*.

Властивості

  • Формула без мила;
  • Містить зволожувальні компоненти;
  • Ідеально підходить для вирішення таких проблем, як надмірна сальність, вугрі, сухість та подразнення.
  • Містить гліцерин, молочну кислоту, камедь.
  1. Обожнюю пляшки зі зручним дозатором. Тому за пакування 10/10.
  2. Помірно піниться і легко змивається. Це 100/10.
  3. Після вмивання відчуваю якісне очищення, використовую двічі на день. У коментарях дівчата сварили гель за надмірне пересушування шкіри. Я вважаю, що вони вибрали засіб не по типу шкіри. Не погоджуюсь!
  4. Змиває легкий мейкап з першого разу.
  5. Після очищення шкіра добре поглинає доглядові засоби.
  6. Нейтральний аромат.
  7. Економічність.
  8. За тиждень жодного нового запалення, враховуючи кінець циклу - це меджик.

*протестовано на шкірі з акне.

Для денного догляду влітку я також беру щось матувальне, бо пачка серветок зникає за тиждень. Не можу сказати, що був якийсь фаворит. Але, здається, я його знайшла.

  1. Крем має зручний носик - тут теж плюсую за економічність.
  2. Легка текстура, яка швидко всотується. Шкіра ніби і зволожена, але на вигляд матова.
  3. Пори менш помітні, шкіра як заблюрена.
  4. Запалення не спровокував!!!
  5. Не сушить, не пече, не бісить, майже без аромату.
  6. Він дійсно МАТУЄ!!! Я нанесла крем перед сном, а прокинулась без звичного для себе глянцю, особливо на лобі. Якщо вам потрібен надійний matt - ви точно ЦА.
  • матує і звужує пори;
  • кислоти у складі висвітлюють чорні цятки, плями постакне та пігментацію;
  • токоферол нормалізує гідроліпідний баланс;
  • ніацинамід заспокоюєта загоює запалення.
  • може використовуватись як база під мейкап (поки не тестувала).

Я неймовірно задоволена знахідкою. А про класний лайфхак, який дозволяє мені боротись із жирним блиском, я розповім у наступному дописі😉