Yuriivna 🌸

Поговоримо про La Roche-Posay?(ч.2)

Поговоримо про La Roche-Posay?(ч.2)

Продовжую ділитися своїм враженням про цей бренд.Після вмивання я використовую заспокійливий тонік для обличчя. La Roche-Posay має ще один тонік,що звужує пори,але я ним не користувалася.Здається,що буде відчуття сухості,а не тонізуючий та заспокійливий ефект для шкіри(але це не точно,бо не перевіряла).

Переходжу відразу до розбору заспокійливого тоніка.

  • Ціна:Висока,"б'є по гаманцю".
  • Запах:Приємний,не знаю з чим порівняти,для мене він ненав'язливий.
  • Вигляд пляшки:Дизайн такий же звичайний(білий текст на блакитному фоні)
  • Зручність у користуванні:Цей тонік подібний до інших, у плані користування,кришечка(яка доречі дуже міцно закривається,вона добре тримається,тонік не протече),треба перевернути догори тонік та рідина виливається сама,якщо ні,то натискаю трохи на пляшку(буває так,що виливається або занадто багато,або занадто мало),але то таке)
  • Як надовго вистачає?Мені вистачило рівно на 7,5 місяців,користувалася тільки цим тоніком щодня(в осінній,зимній та весняний період).Вранці та увечері після вмивання,завжди використовувала його.
  • Дія:У роботі показав себе добре,тонік заспокоює запаленні почервоніння,подразнення.Що для мене важливо?Якісна тонізація шкіри після вмивання,підготовка до наступного етапу(нанесення крему).Так ось,цей тонік добре справляється.Він відновлює природний pH-баланс шкіри,нейтралізує шелушіння на сухих ділянках,шкіра гладка та м'яка на дотик.

Висновок:Добре працює не тільки з La Roche-Posay(хоча їх комбінація бездоганна),але й з іншими засобами,різних фірм.Тонізація є,шелушіння та сухість прибирає.Підходить для чутливої шкіри.Рекомендую!Зараз в пошуках гарного тоніку для комбінованої або жирної шкіри обличчя,так як ціна"кусається".Дорогі дівчата,поділіться будь ласка,своїми варіантами тонізації обличчя в коментарях?Буду вдячна)

Залишаю Вам посилання на попередні частини допису