O’Ostah

Biotherm Aqua Pure Flash Mask

Biotherm Aqua Pure Flash Mask
Biotherm Aqua Pure Flash Mask

Маю переконання, що тканинні маски - це вдалий маркетинг, і навіть якщо вони дають результат, то посередній. Можливо, мені не траплялись якісні. Може моя шкіра у тому стані, що їй та маска вже неактуальна. Відтак, у моєму арсеналі відсутні маски-одноразки та патчі (які у моєму тяжкому випадку безсилі).

Та доля вирішила підкинути подарунок (до замовлення) у вигляді тканинної маски аж за 400 грн (без знижки). Чи змогла ця гіалуронова бомба від Biotherm змінити мою думку? Давайте дивитись разом.

  • зволожити. Маска просочена фірмовою пробіотичною водою Life Plankton, яка наповнює клітини вологою і утримує її в глибинах надовго.
  • очистити. У складі міститься саліцилка❤️

Комбо пробіотичної води та саліцилової кислоти діє вже після одного ритуалу краси (так пише офіційний сайт). Пори стануть менш помітними, шкіра очиститься та матиме більш свіжий вигляд.

Саме те, що мені зараз потрібно!

Все як зазвичай: герметичне пакування, інструкція. Всередині - надтонка основа зі 100% бавовни, вона лягає ніби друга шкіра, тим самим допомагаючи активним компонентам глибше проникнути. Для зручного нанесення бавовняна основа накладена на сіточку. Мені вона особливо не допомогла. Але плюсую за розмір маски та лекало - основа має надрізи, щоб можна було досягти максимального прилягання до обличчя, навіть невеликого.

  • Миттєве зволоження на 24 години.
  • Блокування води в клітинах - зниження втрати вологи на 31% через годину.
  • 79% жінок помітили, що шкіра стала більш чистою (щоправда, через 4 тижні).
  • 86% жінок зазначили покращення стану та вигляду шкіри вже через тиждень.

Нанесла я цей люкс, покатала улюбленим масажером, почекала 15 хвилин, зняла, підійшла до дзеркала у надії стати гарнішою… І нічого! Я не побачила нічого нового.

І тут би сказати «Саша, а що ж ти хотіла за один раз»… А ні, маску рекомендують використовувати як експрес-засіб перед важливою зустріччю або після того, як закинувся фастфудом. Можливо, шкіра стала трохи світлішою, менш помітне почервоніння під носом. Але нічого такого, що не зробить маска за 50 гривень. Чорні цятки, сліди постакне, пори-кратори - все зі мною💪

Я не шкодую про такий досвід, адже маску не купувала. І досі не вірю, що маски-одноразки працюють, навіть із сегменту «еліт» (саме так позіціонує себе бренд). Якщо ви маєте іншу думку - діліться своїми фаворитами у коментарях. Але тільки якщо вони коштують менше 10 €😉