Оліч

Антивіковий скраб Collistar

Антивіковий скраб Collistar

Це фото зроблено вже після деякого часу використання і не видно кількість масел, що була в банці на самому початку, шар олій був десь 1,5-2 см.

У мене об'єм 700 гр, аромат схожий на печіво з апельсином, дуже приємний. Користуюся я ним раз на тиждень, думаю так його вистачить на 4-5 місяців.

Тепер щодо враження від використання - шкіра після нього дуже гладенька, трохи жирна через олії, але через годинку-другу все вбирається. Отримала комплімент від массажистки, що шкіра в гарному стані, але тут працювали ще молочко і батер для тіла)

Перше враження було таке: так, скраб гарний, але чому він коштує 1600 грн? Він 1 в 1 схожий на скраби Dead Sea. А такий же об'єм скрабу від Dead Sea коштує 200 грн, теж соляний і теж з великою кількістю олій. Я подивилася розбір складу цих скрабів і побачила, що в коллістар олії жожоба і макадамії плюс сквалан, а в Dead Sea, окрім натуральних олій, на початку складу (4 місце) мінеральна олія, тобто продукт нафтопереробки. А мінеральна олія збільшує дегідратацію та знижує бар'єрну функцію шкіри, є найчастішою причиною вугрів та алергічного висипу.

Висновок - ціна немаленька, але склад безпечний і ефект від скрабу хороший. Можливо буду повторювати (зараз як раз на нього знижка на мейкапі 😏), а можливо буду частіше робити скраби самостійно, досвід вже є) Виходить тоді дуже дешево і сама контролюю який склад буде у продукту

Склад (бо на мейкапі не вказаний):

MARIS SAL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISOPROPYL PALMITATE, PARFUM, CITRUS LIMON PEEL POWDER, ETHYLHEXYL PALMITATE, JOJOBA OIL/MACADAMIA SEED OIL ESTERS, CITRUS AURANTIUM AMARA FRUIT EXTRACT, TOCOPHEROL, SQUALENE, PHYTOSTERYL MACADAMIATE, PHYTOSTEROLS, CI 47000, CI 26100,BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL

Антивіковий скраб Collistar