ksnklb

Тканинні масочки🪴🍒

Тканинні масочки🪴🍒
Тканинні масочки🪴🍒

Почну з того, що тканинні маски я люблю за швидкий ефект, коли це потрібно (наприклад, після довгої поїздки), та намагаюсь використовувати рідко і за потребу, адже пакування і матеріал зазвичай шкідливі для довкілля. Маски ж від Garnier не так шкідливі, Vegan формула та біорозкладні, це плюс.

Тепер розповідаю про маски:

🪴Гіалуронова тканинна Алое-маска для всіх типів шкіри обличчя.

Має яскравий незвичний запах, та звикається. Форма лекала нормальна, мені навіть сподобалось, що частина на чоло мені підійшла, адже часто ці частини замалі. Тримається добре, лекало якісне, плотне.

Есенція прозора, та на дотик більш така кремова, не повністю водяниста.

Тримала, як і зазначено, 15 хвилин, подразнення чи алергічних реакцій не було. Після того, як зняла, масажними рухами розприділила залишки і зняла зайве, залишивши тонкий шар. Спочатку лице було липке, та до пів години усе увібралось.

Ну як і після тканинних масок, обличчя одразу світле, чисте, зволожене. На ранок зберігся ефект, навіть не стало жирніше. Сліди від прищиків не стали світлішими, але це нормально.

У пачці ще залишилась есенція, тому можна ще використовувати на етапі зволоження.

🍒Тканинна маска для зволоження й відновлення сухої шкіри губ з екстрактом вишні та провітаміном В5.

Це було для мене щось нове, максимально нове, але мені ну дуже сподобалось.

Запах це просто щось 😍 Я колись мала бальзам зі схожим запахом, то кайфанула)

Лекало величеньке, зате губи точно покриває. Сама тканина схожа на марлю.

Есенція прозора, водяниста, та така більш в'язка.

Тримати потрібно 15 хвилин, коли зняла також розприділила залишки і зняла, залишивши на губах тонкий шар.

Залишається липкість, вбирається довше, ніж у масці для обличчя, та це нормально у продуктів для губ.

На вигляд та відчуття губи зволожені та свіжі, ну дійсно гарні)

Спеціально на ніч нічого не наносила, щоб подивитись на результат, зранку немає тріщин чи ще чогось, залишились зволоженими та свіжими.

Ну цей продукт мені дуже сподобався))

Також у пачці залишилась есенція, яку буду ще наносити, вона мені настільки сподобалась, що шкода викидати😅