YuliHrytskoff

Гіалуронова тканинна Алое-маска для всіх типів шкіри обличчя Garnier Skin Naturals

Гіалуронова тканинна Алое-маска для всіх типів шкіри обличчя Garnier Skin Naturals

Одним із перших засобів, які я спробувала із подарункового боксу Garnier, була гіалуронова тканинна маска для обличчя. Опис продукту від виробника був багатообіцяючим, тому мені дуже цікаво було спробувати цю маску.

Особливо заінтригувало твердження, що застосування маски дорівнює шестиденному використанню зволожуючого крему, а також підходить для чутливої шкіри – якраз те, що зараз потрібно моїй шкірі! Ну і, звісно, підкупило наявність у складі маски таких компонентів як екстракт алое, екстракт вірджинського гамамеліса, гліцерин, антиоксиданти, гіалурон.

Маска поміщена у стандартну профольговану зсерелини упаковку, на обороті якої є вся необхідна інформація про засіб від виробника.

З допомогою бокових насічок на упаковці, маску дуже легко дістати. В середині маска складена дуже акуратно, не помнута.

Сама маска виготовлена із міцної дуже м’якенької тканини. Лекало, в принципі, зручне, але не ідеальне. Доволі велике, підійде для будь-якої форми обличчя. Має вирізи для очей, носа та рота.

Маска добре тримається на обличчі, не сповзає, нічого з-під неї не тече. Де-не-де довелось накладати тканину одну на одну, але, в цілому, в масці комфортно – вона не відтопирюється і ніде не звисає, відразу після накладення міцно сідає на шкіру і гарно фіксується на ній.

Есенції в упаковці доволі багато, маска нею пропитана більш ніж достатньо. Після виймання маски, в упаковці ще залишається досить велика кількість есенції, яку можна розприділити також по шиї та зоні декольте.

Есенція гелева, не рідка, дещо в’язка.

Колір у неї прозорий.

Аромат дуже приємний, освіжаючий. Відчувається весь час, поки маска знаходиться на обличчі і ще деякий час після.

Маску я нанесла на попередньо очищене пінкою для вмивання обличчя. Як я зазначила трішки вище – маска відразу міцно зафіксувалась на ньому, не сповзала. Загалом, тримала маску на обличчі хвилин 15-20. Під час знаходження маски на лиці, відчувається дуже приємний холодок, такий собі освіжаючий ефект. Ніяких негативних відчуттів (печіння, свербежу) у мене не виникало. З маскою на лиці приємно знаходитись – вона не заважає, не викликає ніякого дискомфорту, можна спокійно продовжувати виконувати якісь свої справи чи просто відпочити.

Після зняття маски на шкірі залишається ще доволі велика кількість есенції, яку я легенько промокнула сухою серветкою. Після цього на шкірі відчувається невелика липкість, яка проходить повністю хвилин через 10-15.

Ну і щодо результату. Після зняття маски і лишньої есенції, шкіра повністю матова, дуже гладенька і надзвичайно ніжна, робиться бархатистою на дотик. Добре зволожена, не помітно ніякого лущення. Живлення маска не дає, але зволожує гарно. Пори звужені, почервоніння нейтралізує. Маска дуже гарно заспокоює шкіру (що прекрасно для чутливого типу шкіри), дарує їй комфортні відчуття. Але що мені найбільше сподобалось після використання маски – це те, що шкіра наче світиться зсередини! Виглядає здоровою та пружною.

скажу, що маска і ефект від її використання мені сподобались! Її можна використовувати і просто в якості догляду, так і в якості експрес-способу привести шкіру в красивий вид перед якоюсь важливою подією.