Христина 🌺

Осіннє прибирання

Осіннє прибирання

Цього разу в мене закінчилась та косметика, яку я дуже полюбила...

1. Інтимне мило Farmona. Я не знаю, яка це по рахунку банка. Це ідеальне мило для мене: натуральний склад, не викликає подразнень чи дискомфорту. 10/10.

2. Дитяче мило Peopa pig. Дуже важко знайти мило, щоб був прикольний дизайн і натуральний склад. Я таке знайшла. 10/10.

3. Міцелярка Bielenda з зеленою глиною. Вона не тільки класно очищає косметику, а ще й доглядає за шкірою+ достойний склад. 10/10.

4. Тонік Idealove з зеленим чаєм. Це дійсно робочий тонік, який повністю виконує свої функції. 10/10.

5. Гель для душу Dermacol з кавовим ароматом. Тут хотілося б трішки сильнішої віддушки кави, склад теж не ідеальний. 7/10.

6. Скраб для ніг Bielenda. Досить непоганий скраб з частинками вулканічної пемзи. Замовляла не вперше. Але тепер знайшла кращий 9/10.

7. Суха пресована сироватка з тундровою чагою. Цікавий формат. Зороша дієва сироватка, але для жирної шкіри краще буде на осінь- зиму. Буду купувати знов, бо бачу ефект. 10/10

1. Шампунь Matrix insta cure. Отримала в подарунковому боксі. Мені сподобався. Досить непоганий шампунь. Проте містить сульфати, якщо комусь це принципово 8/10.

2. Бальзам Matrix insta cure. Гарний запах, нормально виконує свої функції. Але для себе я знайшла кращий. 8/10.

3. Бальзам Tigi. Це найгірший кондиціонер, яким коли небудь користувалася. Він не тільки не робить нічого, а ще й сильно обтяжує волосся. 2/10 за запах, тут він карамельний.