M O N D ✨️

Користь кокосової олії: реальність чи міф?

Користь кокосової олії: реальність чи міф?

Якщо говорити про косметичну олію, звичайно, для приготування їжі вона не підійде, проте може стати незамінним помічником на вашій поличці з доглядовою косметикою.

Моє знайомство з кокосовою олією почалося з бюджетної олії від українського бренду #TriugaHerbal . Замовила олію на #Makeup і буквально за кілька днів вже отримала посилку.

Кокосове масло можна зустріти у різних формах та видах. У моєму випадку - олія холодного віджиму з лікувальними та профілактичними властивостями.Розрахована для зволоження шкіри та волосся.

Опис:

  • Аюрведична кокосова олія холодного віджиму від Triuga Herbal - це справжній must have для будь-якої сучасної дівчини, яка піклується про свій зовнішній вигляд і прагне завжди бути чарівною. Натуральна кокосова олія однаково позитивно впливає на шкіру обличчя, тіла й голови, а також на волосся й нігті, надаючи їм сяйва здоров'я і краси.
  • Засіб може використовуватися для демакіяжу, оскільки він ефективно розчиняє навіть найстійкіші косметичні продукти, також як живильні та зміцнювальні маски для волосся або для щоденного зволоження шкіри й нігтьових пластин. Олія має ненав'язливий тропічний аромат і консистенцію, що тане і добре всотується, даруючи чудове відчуття комфорту. Це дійсно універсальний косметичний засіб із безліччю способів застосування, який стане ідеальним вибором для всієї родини.

Обрала олію в обсязі 100 мл, яка знаходиться в невеликій пластиковій баночці. Олія була запечатана захисною фольгою і не протікла під час доставки. Проте, зберігати олію в цій банці я б не рекомендувала: з легкістю протікає. Тому довелося перелити в пляшечки. Олія рідка, має приємний натуральний кокосовий аромат. При низьких температурах твердіє, але швидко тане в руках чи на водяній бані.

Користь кокосової олії: реальність чи міф?
Користь кокосової олії: реальність чи міф?

Можна використовувати на шкіру обличчя та всього тіла. Шкіру зволожує добре, до того ж після використання немає неприємного жирного блиску або дискомфорту. Навпаки, олія заспокоює шкіру, має антибактеріальну властивість. Дуже необхідна річ, особливо під час відпочинку на природі або біля моря, адже масло замінює засоби після засмаги і навіть допомагає при опіках (перевірено!).

Якщо у вас несподівано закінчився засіб для зняття макіяжу – кокосова олія відмінно його замінить. Змиває навіть водостійку косметику.

Також використовую у складі масок для волосся. Це єдиний засіб, після якого дійсно меньше випадає волосся (а перепробувала чимало).

Крім того, масло добре зволожує нігтьову пластину та кутикулу. Для тих, хто часто або постійно робить покриття гель-лаком, нарощування нігтів або має справу з засобами побутової хімії, які не щадять шкіру рук, це незамінна річ.

Обов'язково спробую й інші олії, але ця мене цілком влаштувала. Навіть невеликий обсяг 100 мл витрачається економно. Гідна річ, яка точно не буде зайвою на вашій косметичній поличці!