Anna_feerie

Бальзам, що врятує найсухіші губи, та при цьому виглядає на мільйон!

Бальзам, що врятує найсухіші губи, та при цьому виглядає на мільйон!
Бальзам, що врятує найсухіші губи, та при цьому виглядає на мільйон!

Подивіться, як це красиво 😍😍😍 Але, справа не тільки в дорогому блиску та шоколадному відтінку, адже це справді лікувальний засіб, що допоможе позбутися будь-яких ознак сухості та лущення!

Бальзам, що врятує найсухіші губи, та при цьому виглядає на мільйон!

Я подумала: Аня, ти ж художник, чому б не спробувати створити свій ідеальний відтінок! Іодразу вирішила втілити цю ідею, адже і масло, і вітамін Е, і купа мінералів у мене в наявності)). А ось улюблені бальзами всіх часів та народів від Lush закінчилися, тож баночки прийшлися до нагоди 🤗 (якщо ж ви маєте можливість купити Лаш, то дуже рекомендую, це справді круті продукти, яким по плечу навіть зцілити тріщини на губах 👄).

Щодо відтінку - тут мені не давав спокою допис красуні @Vikulyk з помадою від Джефрі Стар, тож було вирішено хімічити щось в коричнево-ліловому напрямку)).

Приготування максимально просте: беремо пів столової ложки твердого масла, розтоплюємо на водяній бані, переливаємо в скляну ємність. Трохи охолоджуємо, крапаємо 1-2 краплі вітаміну Е (він працює на пом'якшення та у якості консерванту) та пігменти.

Тут в ідеалі мати скупу палітру: чисті відтінки червоного, жовтого, блакитного та білого - з них можна змішати абсолютно все. В мене ж таких немає (я не думала, що колись займуся створенням косметики😁), але ж коричневий, тауповий та винний, тож їх і змішувала.

Якщо нанести трошки, то отримуємо зволожені пухкі губки, якщо ж взяти більше продукту - то маємо блиск!)

Адже такими гладенькими та зволоженими мої губки були тільки з бальзамчиками Lush. Наступного разу ще додам в рецепт трохи бджолиного воску (і тоді я повністю повторю склад моєї помадки від відомого українського бренду 😍).