Yuriivna 🌸

СС-крем з SPF і моя думка

СС-крем з SPF і моя думка

Зважила всі + та - цього крему.Обирала між CC-кремом від Lumene та BB-кремом від Missha.

Докладніше про СС-крем

  • Ціна: Не бюджет,але якщо вистачить надовго,то можна розглянути.
  • Дизайн: Звичайний,непримітний.Проте подобається дозатор-наконечник.
  • Як надовго вистачає? Не можу точно сказати,бо придбала нещодавно,але помітила,що при нанесенні на обличчя його потрібно зовсім небагато.Думаю,що на літо точно вистачить,або навіть на більше.
  • Як я обрала тон? Я маю світлу шкіру,тому завжди обираю світлий відтінок.Вагалася між light та ultra-light,обрала останній.
  • Як я наносила CC-крем? Спочатку спробувала нанести пальцями(попередньо очистила,тонізувала та зволожила шкіру обличчя),зрозуміла що так це не працює.Не сподобалося як він лежить на обличчі,підкреслив шелушіння.Я не здалася так швидко і спробувала нанести крем спонжем(попередньо ЗМОЧИВШИ його водою).І так крем добре ліг на шкіру,підлаштувався під мій тон шкіри.
  • Кому підійде? На мою думку,цей СС-крем підійде тим,хто НЕ має видимих проблем зі шкірою обличчя.Висипання добре він не перекриє.
  • Перевага: Для мене + є те,що цей СС-крем підлаштувався під мій тон шкіри,вона не стала вибіленою або помаранчевою.Також шкіра не стала жирною(хоча я маю жирний тип обличчя).
  • Крем має SPF 20

Висновок: Скажу так,на літо непоганий варіант,коли не хочется чогось тяжкого в плані тону.Якщо на обличчі є нерівний тон,на певних ділянках шкіра має почервоніння,то крем вирівняє це,але якщо робити вечірній макіяж і ви маєте візуальне акне або запальні висипання,то він не перекриє цього.Він має більш легке покриття.

СС-крем з SPF і моя думка