Вiкторiя

Молочко для чутливої шкіри з маслом Каріте від Bubchen

Молочко для чутливої шкіри з маслом Каріте  від Bubchen

Експерименти з догляду за тілом і пошуки чогось гарного за приємною ціною привели мене до дитячих засобів з догляду. Вони, зазвичай, стоять окремим сегментом і в першу чергу розробляються з урахуванням потреб саме дитячої шкіри, але чомуб не спробувати на шкірі дорослої людини, вирішила я. Бренд Bubchen періодично мені потрапляв на очі, і ось нарешті купила для знайомства невеличкий об'ем.

Шкіра на тілі в мене нормальна, не схильна до сухості і лушення, але дуже реактивна на подразнення від гоління і сонячних променів, швидко червоніє. Молочко має рідку консистенцію, дуже ніжний приємний аромат! Продукт заявлений, як для чутливої шкіри, у складі має пантенол та масло каріте і не містить мінеральних олій, не містить консервантів, схвалений дерматологами, має нейтральний pH. Продукт чудово спрацював на моїй шкірі, я використовувала його після скрабування, поглинається шкірою добре, не жирнить, залишає приемне відчуччя зволоженості! Шкіра оксамитова після нього! Сказати що я задоволена, це нічого не сказати! Для себе зробила висновок, що дитячі продукти по догляду можна пробувати і дорослим дівчатам, головне знайти своє!

P.S. на обличчі теж добре себе проявив, але я маю достатньо продуктів по догляду за ним, а ось чоловік оцінив! Тепер це молочко для нього замість крему, яким його комбіновану схильну до лушення шкіру, нереально примусити скористатися!