wowmom

Подобатися собі без макіяжу в 30 років, більше ніж в 20

Подобатися собі без макіяжу в 30 років, більше ніж в 20

Привіт, красуні!

Якщо б мені 10 років тому, людині, яка навіть сміття ненафарбованої не виносила, сказали, що я перестану себе соромитись без макіяжу, буду себе почуватися впевнено, та прийду до розумного споживання косметики, то я б напевно засміялася тій людині в обличчя.

Це не означає, що мене зараз абсолютно все влаштовує, і я б нічого не хотіла змінити, але я себе прийняла, та навчилась виправляти деякі нюанси.

Я вважаю, що волосся - візітна картка жінки. Воно може бути будь-якою довжини, кольору, але воно завжди повинно бути чистим і доглянутим.

Зараз я працюю перукарем, і бачу скільки жінок нехтують цим правилом. Палять волосся дешевими фарбами, не користуються хоча б якимсь базовим бальзамом (про маски та термозахист я просто мовчу), і як результат - на голові просто солома. І вже ніяка стрижка це не виправить.

Тому любіть свою шевєлюру, підбирайте шампунь по типу шкіри голови, а бальзам та маску - по типу волосся. Завжди користуйтесь незмивними засобами та термозахистом, і ваше волосся скаже вам спасибі!

В мене довгий час була проблемна шкіра (напевно, це почалося з підліткового віку). Здавалося, що все пройде саме собою, без особливих втручань, тому я раніше просто замазувала прищі тоналкою, і все.Йшов час, а ситуація кардинально не мінялась.Після пологів стало ще гірше. В мене прямо кратери були на щоках та лобі.

От тоді я і почала цікавитися правилами догляду, але, нажаль до лікаря не пішла.

Три роки тому, я сама написала компанії Biotrade в інстаграм, і мені провели консультацію. Я вислала їм свої фотки, розповіла про свої проблеми, і вони мені підібрали догляд, який чудом спрацював.

Єдине правило, яке було - це виключити будь-який інший догляд, і користуватися тільки цією серією.

Очищати шкіру вранці і ввечері пінкою, в день - крем з спф 30, ввечері - зволожуючий крем, і також через 15 хвилин після використання, точково, нанести активний крем на самі висипання.

Через місяць я просто не впізнала свою шкіру. В мене перестали з'являтися нові прищі, старі потихеньку підсушувались та зникали.

Звузилися пори.

Мені лінійка дуже допомогла, але на шкірі залишилися червоні сліди пост акне, які ніяк не хотіли зникати.

І ось тоді я вирішила ввести у свій догляд кислоти, а саме гліколєву кислоту.

Я вже не пам'ятаю, хто мені порадив лінійку від корейського бренду A'pieu, але це дійсно круті засоби.

Я одразу купила і крем, і бустер, щоб отримати максимальний результат. Вони дуже економічні у використанні, і вони справді зробили мою шкіру гладкою, і сліди поступово почали світлишати.

Тепер, кожну зиму я проходжу курс гліколєвої кислоти разом з A'pieu, і стан обличчя тепер мене радує.

В мене тонка суха шкіра, темні кола під очима, і природній колір обличчя як би натякає, що я трошки хвора:-) Це з дитинства, якщо що:-)

Щоб додати більш здорового віддінку, я використовую раз на тиждень автозасмагу.

Так ситуація більш менш мене влаштовує, до того ж природня засмага майже всім пасує.

Найголовніше правило красивої шкіри - це зволоження.

Я не завжди користуюся якимись активними сиворітками, але гарний зволожуючий крем в мене є завжди.

Головне, щоб він робив свою роботу, і не забивав пори.

Від природи в мене світлі брови та вії, і навіть при непоганих даних, іх просто не видно на обличчі.

Раз на місяць, я роблю корекцію, фарбування, іноді ламінування брів та вій, щоб без макіяжу виглядати гарно.

До речі, хочу порекомендувати класний бюджетний гель для брів від українського бренду Tashnik (10 мл - 150 грн), який дасть фору всяким люксвізажам, артвізажам та їм подібним.

Класно вкладає брови, має сильну фіксацію. Купувала в магазині для майстрів, але його можна замовити і в інстаграмі

Я просто жити не можу без бальзаму для губ. Якщо хоча б день не буду користуватися, з'являється тріщини.

Для мене зволожені губи, це не тільки про красу, а і про здоров'я.

Зараз закінчую прикольний бальзам від Colour Intense. Наношу його і на ніч, і під матову помаду, і просто на протязі дня. Він класно зволожує, має нейтральний аромат, та не має присмаку, що важливо.

В складі є мікроблискітки, але їх особо не видно, і вони не відчуваються.

Це мої невелички правила, якими я користуюся, щоб менше використовувати декоративну косметику, та іноді від неї відпочивати, не почуваючи себе не красивою.

Навчилась себе любити, і світ навколо став трошки світлішим:)

Всім мирного неба і дякую за увагу 😘