Nata_Po

Гідрогелеві патчі Jomtam, чи придбаю вдруге?

Гідрогелеві патчі Jomtam, чи придбаю вдруге?

Я не великий поціновувач патчів для очей, але десь за останні півроку встигла спробувати 2 різні баночки.

Гідрогелеві патчі Jomtam, чи придбаю вдруге?

Спочатку коротко про плюси та мінуси цих, а потім зроблю коротенький огляд з порівнянням

✅ Ціна

✅ Кількість рідини (сироватки) всередині

✅ Непоганий склад

✅ 60 штук

✅ Гарний вигляд з блискітками, але це буде і в мінусі)

❌Швидко висихають ідають відчуття стягування

❌Тонкі

❌ Блискітки залишаються на обличчі і їх потім складно зняти

❌Немає відчуття особливого зволоження

❌ Сповзають

Отож, патчі справді, в порівнянні з іншими, які в мене були тонші, та на обличчі швидше висихають і дають відчуття стягнутості шкіри, тому я їх знімаю. Попередні я знімала, бо вже втомлювалась, перекладала їх на чоло, і вони ще там були достатньо вологими, за рахунок того, що трошки товстіші і краще утримували вологу.

Наявність блискіток - це дуже мило і гарно, до того моменту, як ви знімаєте патчі і усвідомлюєте, що тепер треба нігтями колупати шкіру, щоб їх віддерти, бо вони так нічогенько приклеїлись і часом це ще той квест. Особливо класно, коли ви їх помічаєте десь посеред дня, коли бачите в дзеркалі ліхтарик, який відсвічує під різними кутами світла. Це теж дуже бісить.

Я не можу сказати, що після патчів шкіра стає зволоженою, наповненою і зморшок не бачу (хоча в мене вони дуже дрібні), але вони навіть їх не розгладжують. Тому, чекаю з нетерпінням, щоб пошвидше закінчити цю баночку, як бачите, в мене вони вже на дні і користуюсь не тому, що хочу і класно, а тому що треба закінчити, бо шкода викидати.

На жаль, я не можу їх рекомендувати, бо в порівнянні вони зовсім-зовсім ніякі.

Порівнювала їх з патчами від Venzen, які сподобались в рази більше.

На фото якраз видно, що після знімання пачкуз руки, одна блискітка залишилась, але зазвичай їх може бути і 5 штук.