BELENKAYA

Pixi Vitamin C Serum

Pixi Vitamin C Serum

Розповідаю про одну з моїх улюблених сироваток з вітаміном С — Pixi Vitamin C Serum.

Про бренд Pixi ви вже чули і не одноразово. Його бестселер — Pixi Glow Tonic Exfoliating Toner свого часу розірвав всі соцмережі, а на MAKEUP він постійно sold out, тому ця позиція ще жодного разу не виходила із мого вішлісту :)

Сироватки — моя тема, люблю концентрати. Тонік це звичайно добре, але я не змогла пройти повз цієї новинки.

Pixi Vitamin C Serum
  • миттєво вирівнює тон шкіри, особливо якщо ви маєте постакне;
  • посилює сяйво шкіри, прибирає сірість та тьмяність;
  • насичує антиоксидантами, що логічно, адже це головна місія нашої «аскорбінки»;
  • нейтралізує попередній вплив ультрафіолету та вільних радикалів;
  • підходить всім типам шкіри, навіть чутливій;
  • завдяки збалансованій формулі може використовуватись щоденно;
  • не містить парабенів;
  • не тестується на тваринах.

Давайте подивимось на склад:

Aqua/Water/Eau, Ascorbic Acid, Ethoxydiglycol, Propanediol, Glycerin, Citrus Grandis (Grapefruit) Water, Sodium Hydroxide, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Hyaluronate, Citrus Limon (Lemon) Peel Extract, Citrus Nobilis (Mandarin) Orange Fruit Extract, Ferulic Acid, Tocopherol, Caffeine, Microcitrus Australis Fruit Extract, Microcitrus Australasica Fruit Extract, Beta-Carotene, Lecithin, Citrus Glauca Fruit Extract, Panthenol, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Citrus Junos Peel Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Flower/Leaf/Stem Extract, Retinol, Xanthan Gum, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Punica Granatum Extract, Phenoxyethanol, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Polysorbate 20, Phospholipids, Glycine Soja (Soybean) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Acrylates Copolymer, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Sorbate, Citric Acid, Ethylhexylglycerin.

  • вітамін C (плюс цитрусові екстракти - лимона, апельсина, грейпфрута) стимулює вироблення власного колагену, пролонгуючи потенціал молодості шкіри, посилює її природне сяйво, освітлює;
  • ферулова кислота мінімізує наслідки пагубного впливу сонячних променів, є потужним антиоксидантом;
  • екстракт алое зволожує та заспокоює шкіру;
  • пробіотики зміцнюють захисний бар’єр та балансують метаболічні процеси епідермісу;
  • кофеїн прискорює рух лімфи, тому сироватка дає гарний дренажний ефект та нівелює набряки;
  • екстракт перцевої м'яти прискорює кровообіг, делікатно подразнює шкіру та дозволяє активним інгредієнтам діяти глибше, швидше, активніше;
  • екстракт чайного дерева — допомагає від запалень;
  • ретинол у невеликій кількості працює зі шрамами, нерівною текстурою, недоліками, зморшками.

Розбір інгредієнтів по безпечності прикріпила у каруселі.

Тому що усі активи у вигляді кислот, ретинолу та вітаміну С найкраще використовувати тоді, коли активність ультрафіолетових променів є найнижчою (але навіть це не звільняє вас від використання SPF-засобів, про свої улюблені я написала у минулому дописі, почитати можете тут: https://club.makeup.com.ua/post/913/ )

Сліди від висипань прибирає буквально за тиждень і майже в нуль. Я в якомусь дикому кайфі. Колір у сироватки прикольний, наче апельсиновий сік. Сам флакон дуже фенсі, як з Пінтересту. Можу сказати, що вся ця двіжуха перетворюється у приємний ритуал і підіймає мені настрій за 0,001 секунду. Передаю вітання всім великим жертвам маркетингу, я з вами :)

Збираюсь і надалі тестувати засоби від Pixie, хто зі мною? 🙋‍♀️