Nata_Po

Огляд призів до Дня матері #mymummakeupclub

Огляд призів до Дня матері #mymummakeupclub

Сьогодні я отримала свою чарівну коробочку і аж тепер я повірила і переконалась, що таки виграла, і мені врешті пощастило, тішусь)

Кур'єр її доставив у звичайкій коробці від Makeup без якогось спеціального оформлення, але це і не важливо взагалі, важливо, що всередині) Коли я розпочала розпаковку, то здивувалась, чи випадково не переплутали об'єми кремів від Dr. Irena Eris, бо вони були доволі величенькі та важкенькі, але, звісно все впорядку)

Отож, у складі набору:

  • Відновлюючий живильний денний крем SPF 20 Dr. Irena Eris, 50 мл
  • Ультравідновлюючий крем для очей SPF 20 Dr. Irena Eris, 15 мл
  • Зволожувальний крем-гель "Комбуча"Lirene, 50 мл
  • Міцелярний гель для вмивання "Комбуча" Lirene, 190 мл
  • Зволожувальний тонік «Комбуча» Lirene, 200 мл

Dr. Irena Eris - це бренд елітної польської доглядової косметики, яка спеціалізується на професійному догляді за шкірою обличчя різних вікових категорій.

А лінійка Scientivist - призначена для омолодження та відновлення зрілої шкіри, схильної до сухості. Але, як ми розуміємо, поділ кремів на вік доволі відносний і це скоріше маркетинговий хід. Заявлено, що у складі є кстракти рису та швейцарської альпійської троянди (комплексSenoSIRT), які, власне, і забезпечують відновлення шкіри.

Крем ніжно-рожевого відтінку, і з ніжним не вираженим ароматом троянди. Я нанесла трошечки на руку, то якщо внюхатись аромат відчувається навіть через 30-40 хвилин. З приємного, відчутно, що шкіра стала дуже приємною, гладенькою і зволоженою, проте жодного відчуття плівки чи чогось подібного і це тішить. Крем середньо-легкої консистенції, дуже легко розподіляється і доволі швидко всмоктується без відчуття липості.

Вказано, що крем повинен сприяти регенерації, зменшенню зморшок, та забезпеченні шовкової м'якості шкіри. Описують про стабільну форму вітаміну Е, вище згаданий seno SIRT комплекс, оліяз горіхів сачаінчі та плодів арганового дерева, які будуть наповнювати, живити та омолоджувати шкіру.

Як бачимо, по складу все дуже класно. Інгредієнтів маса, але лише один володіє середньою безпекою (ароматизатор), та 1 система не знайшла. І це дуже круто, отже склад справді виправданий.

Коротенько пробіжусь по цікавим його складовим:

  • Екстракт квітів камелії японської
  • Олія ши (каріте)
  • Комплекс хімічних та фізичних сонцезахисних фільтрів
  • Олія сача інчі
  • Екстракт квітів жимолості японської
  • Екстракт рису
  • Екстракт альпійської троянди
  • Арганова олія
  • Рисова олія
  • Вітамін Е

У складі справді багато крутих цікавих компонентів, які мають бути дієвими. Але, оцінити це без тривалого використання неможливо, тому робитиму в подальшому огляди після досвіду користування.

Цей крем має трошки різкуватий аромат, але нічим конкретним не пахне. Згідно опису, він повинен зменшувати вираженість зморшок, зменшувати темні кола під очима та знімати почервоніння. А до складу входить комплекс senoSIRT, інкапсульований кофеїн, олія страстоцвіту та комплекс фотофільтрів.

По текстурі крем подібний на попередній, і також при нанесенні на руку дає дуже приємне відчуття зволоження. Він можливо навіть трошки щільніший, і відчуття, що якраз для шкіри під очима ідеально підійде.

Склад також чудовий, а оранжевий складник - ароматизатор.

З класних інгредієнтів:

  • Екстракт жимолості духмяної
  • Олія сача інчі
  • Екстракт квітів жимолості японської
  • Рисові зерна
  • Екстракт альпійської троянди
  • Арганова олія
  • Рисова олія
  • Вітамін Е
  • Хімічні та фізичні фотофільтри

Склад також дуже подобається і після тривалого користування напишу більш детальний відгук-враження.

З цим польським брендом я вже знайома більше року. Користувалась різними кремами для обличчя і з вишнею, і з журавлиною та мигдалем. Вони всі доволі подібні за своєю консистенцією, є трошки більш щільні, є легші. Всі мають приємні ненав'язливі косметично-ягідні аромати. В переважній більшості креми доволі легкі, приємні, легко розподіляються, та фактично невагомі, але перший після нанесення можуть створювати відчуття якоїсь маски і стягнутості, яке з часом проходить.

Я не можу сказати, що після початку користування ними я можу розділити свою шкіру на ДО та ПІСЛЯ. АЛЕ!, знову ж таки, в мене шкіра достатньо суха і має тенденцію до лущення та подранення, особливо біля брів, навколо крил носа. Тому, мені трошки не вистачило зволоження та живлення, але на літо - така текстура - чудова.

На жаль, крем закритий фольгою, а я не дуже хочу зараз відкривати, бо ще маю 2 відкритих креми цього бренду + інші, якими користуюсь. Щоб не псувався. Але підозрюю, що він буде дуже подібним до своїх попередників.

Щодо небезпечних компонентів - їдкий натр, який може викликати сильне подразнення та опіки, тому потрібно уникати потрапляння в очі; та ароматизатор.

По складу маємо:

  • Олія какао
  • Гідрогенізовані децилові ефіри оливкової олії
  • Екстракт квітів жимолості японської
  • Лецитин
  • Продукт ферментизації чайного гриба та солодкого чорного чаю
  • Йерба мате
  • Стевія
  • Арганова олія
  • Рисова олія
  • Вітамін Е

Склад також доволі таки непоганий, але побачимо, як він працюватиме на ділі. Це вже опишу згодом.

На постійній основі користують двофазною міцеляркою для зняття макіяжу та періодично гелем для вмивання, коли роблю більш бойовий макіяж, ніж зазвичай. Тому цей гель також мені знадобиться. Він прозорий без кольору, має зручний дозатор. Тому обов'язково користуватимусь, але трішки згодом, щоб не стояло 100500 розпочатих баночок, бо врешті не завершу жодної.

Аромат тоніку мені дуже нагадує Nestea, або якісь подібні чайні напої, і це не дивно. Запах мені подобається і здається, що буде класно освіжати саме влітку. Тонік ніжно жовто-зеленкуватого відтінку, нагадує зелений чай.

В цього тоніка дуже приємний склад. Жодного помаранчевого чи червоного компонента.

  • Водний розчин запашних компонентів листя чаю, Camellia Sinensis, theaceae Зеленого чаю екстракт, які і дають таке забарвлення, мають в складі ряд вітамінів та мікроелементів
  • Алое вера
  • Продукт ферментації чайного гриба та солодкого чорного чаю
  • Гліцерин

Мене дуже потішив склад, влітку буду залюбки користуватись після очищення для нормалізації pH шкіри та незначного зволоження)

Я би дуже хотіла подякувати команді Makeup за такі класні креативні конкурси та можливість тестувати щось новеньке та знаходити нових влюбленців догляду за собою ❤️