Вiкторiя

FarmStay Collagen & Hyaluronic Acid All-In-One Ampoule

FarmStay Collagen & Hyaluronic Acid All-In-One Ampoule

Цей продукт я віддкрила для себе декілька років тому, до того я користувалась кремами і все б нічого але з настанням літа моя комбінована шкіра вимагала чогось більш легкого, особливо в +35 особисто я в таку спеку ніякий крем на собі непереношу, а ще й захист від сонця треба наносити... Купити вирішила за порадою, мене попередили, що вона може бути спочатку липкуватою, але можу впевнено заявити, що на моїй шкірі цього ефекту майже небуло, ну може перші секунд 15! Наношу я її нешкодуючи, повністю на все обличча і зону під очима, також незабуваю про шию та декольте, моя кшіра її просто з'їдає, відчуття чудов, наче вмилася прохолодною водою! Шкіра приемна, зволоження відчувається, має здоровий блиск протягом дня. Честно, я б у ній приймала б ванну, настільки вона для моєї шкіри кайфова! Обьем сироватки то окрема любов! Вистачає надовго! Взагалі радять поверх наносити ще й крем, але я так роблю взимку, коли темпервтцра повітря в межах від +27до +35 я наношу на шкіру тільки її, а поверх сонцезахистний крем, і моїй шкірі добре!

Отже, дівчатка а може й хлопці, скоро розпочнется справжнє літо, можливо ви маїте бажання змінити крем на шось більш легке але з гарним зволожуючим ефектом, придивіться до сироватки від FarmStay!