О'L

Косметичний засіб від Florence By Mills'

Косметичний засіб від Florence By Mills'

Моя донька просто обожнює Millie Bobby Brown, тож скуповувати всі можливі засоби від Florence By Mills' - то вже мій обов'язок!

Перш за все хочу сказати, що на мій погляд, ціна на цей бренд трішки завищена - в цьому сегменті багато інших більш достойних засобів для догляду за шкірою.

Саме цей продукт маю в повному розміру та у вигляді travel size, який було придбано як раз під час подорожей.

Тож засіб має кремову структуру, майже без запаху та не піниться. Його можна використовувати як засіб для видалення макіяжу, а також як крем для вмивання. Я використовую його як крем для вмивання.

Щодо позитивних сторін - шкіру не сушить, очищує наче непогано, в складі не має силіконів, ПАВ і всього того, від чого вже давно багато гарний брендів відмовилось. Жодних шелушінь, відчуття стягнутості, почервонінь після використання не виявлено.

Але й якихось неперевершених результатів від його використовування я не виявила. Можливо це тому, що користуюсь їм деінколи, а не на постійній основі, проте маю інших фаворитів.

От донька використовує його щоденно та наче в захваті. Проте, може це обумовлено захватом від самого бренда ) Хоча на її комбінованій шкірі з рідкими поодинокими підлітковими висипами також повів себе непогано.

Тож враження в мене неоднозначні - для себе б повторного його не придбала.

Косметичний засіб від Florence By Mills'