Ну що тут сказати?

Ну що тут сказати?
Ну що тут сказати?
Ну що тут сказати?

Знаючи про мою пристрасть до сонцезахистних засобів знайома подарувала мені сонцезахистний крем Dr.C.Tuna від Farmasi, супроводжуючи свій презент одами про високу якість.


Я, звісно зраділа, адже це такий продукт, що швидко закінчується і його багато не буває.
Але зовсім дарма, так як крем мені абсолютно не сподобався і виявився повною протилежністю тим засобам, якими звикла користуватись.


Звісно, якщо це перший сонцезахист і немає з чим порівнювати, то можна вирішити, що він нічогенький, але не для мене.


По-перше він має в складі застарілі, не стабільні фільтри, які можуть бути навіть шкідливими.
Homosalate- не фотостабільний фільтр, який руйнується під впливом сонця, розпадаючись на шкідливі речовини.


Ethylhexyl Methoxycinnamate хімічний фільтр, який може впливати на роботу ендокринної системи та викликати збої.


Octocrylene- застарівший фільтр, що майже не захищає шкіру, доречі саме він часто буває в складі засобів із новими фільтрами. Як то кажуть, ні користі, ні шкоди.


Butyl Methoxydibenzoylmethane - швидко втрачає свої захисні властивості, тому користі з нього мало.
Якщо лікарі рекомендують вибирати засіб де не більше 1-го застарівшого фільтра, то тут ми бачимо повний комплект.


По-друге крем дуже щільний і жирний, погано поглинається шкірою, вибілює, виглядає, як маска.
По-третє липне, на обличчі відчувається, як маска зі смальцю.


В-четверте на сонці він починає просто стікати, потрапляючи в очі, при цьому викликаючи печіння та подразнення.


Нічого спільного з властивостями інших сонцезахистів, крім позначки SPF 50, я не помітила.
Чи купила б я його собі сама? Ні, ні в якому разі і іншим би не радила. Є набагато кращі і достойніші продукти.