Оксана Князєва

Масочки від Thalgo🌿

Масочки від Thalgo🌿

Взагалі я не дуже люблю тканинні маски бо в більшості ефект тримається не довго ,але ці мене здивували ,маску тримаю 10 хвилин ,а ефект відчуваю і на наступний день .

+ вони створені з натуральної целюлози: 100% біорозкладний продукт♻️

В середині багато рідини ,тому я використовую їх по декілька разів .Нанощу маску завжди на попередньо очищену шкіру обличчя

Енергетична експрес маска з спіруліною🌿

Цю масочку спробувала вперше. Вона добре прибирає сліди втоми, усуває набряклість ,розгладжує зморшки .

Обличя після неї дійстно дуже зволожене і сяє ,на обличчі залишається трішки липкого засобу але його можна прибрати серветкою або почекати поки він поглиниться в шкіру.

Омолоджуюча експрес маска🌿

Цю масочку беру вже вдруге.

Вона з гіалуроновою кислотою ,дає крутий єфект ліфтінгу ,знімає сліди втоми ,добре зволожує шкіру ,вирівнює тон та підтягує овал обличчя.

Після неї шкіра відчувається підтягнутою ,контур обличчя стає чіткішим,зморшки не такі помітні .Я її використовую частіше перед якимось важливим заходом або фотосесії .

Заспокійлива масочка 🙌🏻

Ця найулюбленіша 💔

Маска підходить для чутливої шкіри , має протизапальний та лікувальні властивості.

Заспокоює та тонізує шкіру, сік алое у складі прибирає почервоніння, знімає набряклість,подразнення , покращує колір обличчя. Після неї шкіра дуже гладка та ніжна ,немає стянутості ,шкіра сяє ⭐️