Ksyposhka

Medik8 Daily Radiance Vitamin C

Medik8 Daily Radiance Vitamin C
Medik8 Daily Radiance Vitamin C

Нещодавно до мене потрапив пробник цього крему і він підкорив моє сердце ,тож я не змогла не купити повнорозмірник .

Це крем «все в одному»

  • антиоксидантний захист
  • SPF 30 широкого спектру дії.
  • Містить тетрагексилдецил аскорбат, жиророзчинну форму вітаміну С, який стимулює вироблення колагену для візуального омолодження шкіри.
  • Вирівнює тон шкіри, освітлює пігментацію та постакне.
  • зволоженує шкіру

Крем має легкий натуральний цитрусовий аромат ,наче тільки апельсин розрізали ,я вперше зустрічаю такий прям справді натуральний запах в кремі.

Має жовтуватий колір.

Дуже економний у використанні ,пробника 2ml мені вистачило на тиждень при щоденному використанні ,а в повнорозмірнику 50 ml ,ще й налили так добряче ,від душі ,думаю на рік мені вистачить .

Шкіра в мене комбінована ,і буває що від деяких кремів з spf у мене протягом дня починає жирніти лице ,з цим кремом такого немає.

В нього легка текстура ,не така як у більшості кремів ,він зовсім не відчувається на обличчі .

Вже через тиждень використання я побачила результат , тон став рівнішим ,шкіра більш зволожена ,мімічні зморшки не такі помітні .

Прекрасно підходить як база під макіяж ,але з ним і макіяж не потрібен ,обличчя виглядає більш свіжим та сяючим .

Ідеальний SPF для мене 🙌🏻

Звістно він не бюджетний ,але це якісний продукт який 100% працює 💔